interneto puslapiu kurimas
Internetas,  Paslaugos,  Technologijos,  Verslas

Interneto puslapių kūrimas: ar verta tikėti mažų paslaugų kainų?

Dauguma specialistų, kurie teikia tinklapių kūrimo paslaugas, dažnai pabrėžia, kad kokybei įtaką dažnai daro kaina. Jeigu klientas užsisako tinklapių kūrimo paslaugas iš tokio specialisto, kuris nustato kelis kartus mažesnį paslaugų įkainį, tai didelė tikimybė, kad toks mėgėjo darbas bus visiškai prastas – bus saugumo spragų ar tiesiog begalė programinių klaidų. Interneto puslapių kūrimas visuomet turi būti atliekamas nepriekaištingai – tai yra kiekvieno specialisto pareiga. Jeigu jūs gautumėte tokias nekokybiškas paslaugas, tai galėtumėte reikalauti pinigų gražinimo, nes mat šioms paslaugoms taipogi gali būti taikoma kokybės garantija. Mažesnes kainas besivaikantys klientai niekuomet negalės pasigirti turintys nepriekaištingą svetainę, nes dažniausiai už mažą kainą kokybės nebūna visiškai jokios.

Interneto puslapių kūrimas turėtų būti užsakomas iš tokių specialistų, kurie nei karto nėra pasišiukšlinę.

Būna atvejų, kuomet atsiranda naujų tinklapių kūrėjų, kurie rinkoje bando konkuruoti su jau esamais senbuviais, bet įdomiausia tai, kad po trumpo laiko atsiranda labai daug skundų apie tokių kelis kartus pigiau dirbančius specialistus. Jeigu norite nepatekti į tą žmonių ratą, kur visi buvo apgauti ar gavo nekokybiškas paslaugas, tai turėtumėte dairytis į kiek labiau atsakingus specialistus. Juos jūs rasti galite nesunkiai. Dauguma tinklapių kūrėjų reklamuojasi elektroninėje erdvėje, todėl jų paslaugų svetaines galite aptikti ir paieškos sistemose.

Jeigu jums reikia kokybiškos ir saugumo spragų neturinčios interneto svetainės, tai nesitikėkite, kad ją gauti galėsite vos už keliolika eurų. Apskritai kalbant, tokias kainas vertėtų pamiršti, nes už tokias sumas jūs netgi išsinuomoti tinklapio negalėtumėte.

Dabar internetiniu puslapių kūrimas gali būti užsakomas iš geriausiai vertinamų privačių specialistų.

Dauguma specialistų šiuo metu dirba vieni, todėl jie gali pasiūlyti mažesnes kainas. Būtina pabrėžti, kad kokybiškas paslaugas siūlantys tinklapių kūrėjai kartais kainas nuleidžia gerokai dažniau nei įmonės. Tokius specialistus jūs galite surasti ta pačia tvarka naudodamiesi paieškos sistemomis. Tiesiog paieškos laukeliuose veskite tokį terminą kaip – internetinių puslapių kūrimas ir viskas. Tada gausite nuorodas ne tik į bendrovių, bet ir privačių, tinklapius kuriančių specialistų paslaugų svetaines.

(Perskaityta per mėnesį: 73, iš jų šiandien: 1.)