Finansai

INVEGOS vadovu paskirtas D. Vilčinskas

Darbą pradeda nauja nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) vykdančioji valdyba. Valdybos pirmininku ir INVEGOS naujuoju vadovu paskirtas Dainius Vilčinskas.

INVEGOS valdyboje, be D. Vilčinsko, dirbs ir konkrečių funkcinių sričių vadovų pareigas užims: Inga Beiliūnienė, kuri bus atsakinga už INVEGOS veiklos plėtrą, produktų strateginį planavimą, įmonės produktų kūrimą ir valdymą, Lina Stragauskienė kuruos finansų valdymą, IT vystymą ir veiklos administravimą ir Jonas Kanapeckas, atsakingas už rizikos, atitikties užtikrinimą. Toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusiame įstaigos valdybos posėdyje. Be to, INVEGA artimiausiu metu paskelbs ir penktojo valdybos nario, kuris bus atsakingas už klientų aptarnavimo ir finansavimo sprendimų sritį, atranką.

D. Vilčinsko nuomone, per 20 metų INVEGA atliko labai svarbią misiją auginant Lietuvos ekonomiką, todėl sieks ir toliau šią misiją tęsti.

„Trumpalaikėje perspektyvoje, iki metų galo, tikiuosi sėkmingai užbaigti konsolidaciją bei pradėti dirbti su vidine įmonės kultūra, formuojant vieningą komandą, grįstą geriausiomis lyderystės praktikomis ir vieningomis vertybėmis. O ilgesnėje perspektyvoje sieksiu, kad INVEGA prisidėtų prie aktyvaus Lietuvos ekonomikos, finansų ir kapitalo rinkų plėtojimo ir šalies prioritetų įgyvendinimo skaitmenizavimo ir tvarumo srityse bei taptų dar labiau į klientą orientuota įstaiga, kurios veikla yra skaidri ir atvira paslaugų gavėjams, visuomenei ir partneriams. Šie tikslai ambicingi, bet tikiu, kad esama INVEGOS komanda ir nauji prie jos prisijungiantys žmonės leis šiuos tikslus pasiekti sėkmingai“, – apie ateities perspektyvas pasakoja D. Vilčinskas.

D. Vilčinskas pakeitė Kęstutį Motiejūną, rugsėjo 8 d. baigusį daugiau nei penkerius metus trukusią kadenciją.

Nuo 2019 m. pabaigos paskirtos INVEGOS valdybos kadencija baigėsi rugsėjo 7 d. Valdyboje dirbo – Alditas Saulius, Vytenis Labanauskas, Viktorija Trimbel, Tomas Urban ir Aušra Vičkačkienė.

Pranešimą paskelbė: Austėja Šutaitė, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

INVEGOS vadovu paskirtas D. Vilčinskas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)