Finansai

Įspūdingi pokyčiai Blockchain Centre: naujas vadovas ir susitarimas su Binance Smart Chain

2018 metais Vilniuje įkurtas „Blockchain Centre“ atsinaujina. Skelbiama apie naują vadovybę, išgrynintą paslaugų spektrą ir strateginę partnerystę su kriptovaliutų milžinės „Binance“ platforma „Binance Smart Chain, kuri bus naudojama blockchain projektams vystyti. 

Įspūdingą investuotojų, ekspertų ir mentorių komandą suvienijęs Blockchain centras 2018 metais tapo naujos, tuomet mažai pažintos technologijos ambasadoriais, startuolių namais, blockchain entuziastų vartais į Europą.

Jei veiklos pradžioje „Blockchain Centre“ misija buvo atstovauti technologiją, edukuoti sprendimų priėmėjus ir verslą, prisidėti prie teisėkūrinių dalykų, idant fintech startuolių veikla būtų reguliuojama, tai šiandien ambicija kiek kita. 

„Čia, Lietuvoje, mes norime vystyti realius blockchain projektus, padėti verslui atrasti naujųjų technologijų galimybes, turėti įdomios veiklos, į mūsų šalį pritraukti papildomo kapitalo ir uždirbti“, sako naujasis „Blockchain Centre“ vadovas Tadas Maurukas, kurį technologijų bendruomenė atpažįsta kaip lietuviško startuolio „Lympo“ vieną iš kūrėjų.

Pasak jo, naujoji Centro komanda, kurios pagrindą sudaro prie „Lympo“ pasaulinės sėkmės prisidėję technologijų ir rinkodaros profesionalai, inicijuos, planuos ir įgyvendins blockchain projektus „nuo nulio“, konsultuos dėl verslo plėtros galimybių naudojant naująsias technologijas, pasitelks patirtį, reputaciją ir ryšius pritraukiant kapitalą. 

„Mes nuėjome įspūdingą kelią nuo Silicio slėnio iki Honkongo ieškodami sėkmingo verslo modelio, ne vieną parą sugaišome argumentais gindami savo idėjas, susipažinome su daugybe žmonių, įgijome patirties ir pasitikėjimą. Visos pastangos atsipirko su kaupu, dabar laikas žengti naują žingsnį. Noriu, kad visuomeninę ir švietėjišką Centro misiją keistų įdomūs, unikalūs technlogijų projektai, kurie išgarsins jų kūrėjus ir Lietuvą visame pasaulyje“, sako T. Maurukas, bendradarbiavęs su tokiais prekės ženklais, kaip „Samsung” ar „Dallas Mavericks”. 

Blockchain centro ambicijas naujasis vadovas grindžia sensacinga žinia ne tik technologijų bendruomenei bet ir valstybei. 

„Blockchain Centre“ susitarė dėl strateginės partnerystės su kriptovaliutų milžinės „Binance“ platforma „Binance Smart Chain“, kurios infrastruktūrą naudos projektų vystymui. 

Šiuo metu revoliucija rinkoje laikomas „Binance Smart Chain“ technologijų bendruomenės ypač vertinamas dėl vykdomų transakcijų laiko ir kainos. Šiuo metu „Binance Smart Chain“ įvykdo kelis milijonus transakcijų per dieną ir konkuruoja su Ethereum. Priežastis paprasta – operacijų kaina naudojant šį naujos kartos protokolą mažesnė iki 100 kartų. 

„Binance Smart Chain“ protokolą kontroliuojanti „Binance“  – didžiausia ir pelningiausia kriptovaliutų birža pasaulyje. Paros prekybos apimtys kasdien svyruoja, bet pastaruoju metu didesnės nei 75 milijardai dolerių.  

Beje, tai ne vienintelis įspūdingas „Blockchain Centre“ susitarimas su technologijų rinkos gigantais. Daugiau žinių Centras žada rudenį. 

Šiuo metu „Blockchain Centre“ plečia komandą ir atvirai deklaruoja siekį įsigyti pačius geriausius specialistus rinkoje. 

Pasak T. Mauruko, prioritetas suformuoti lietuvišką „kitą svajonių komandą“, kuri dirbs su garsiais prekės ženklais ir rinkos profesionalais visame pasaulyje, įgyvendins dešimtis unikalių projektų, uždirbs honkongietiškus atlyginimus. Jei nepavyks padaryti, bus pasitelkti specialistai iš užsienio. 

Daugiau informacijos apie Blockchain centrą – https://blockchaincentre.io/

Pranešimą paskelbė: Karolis Bagdonas, UAB Augti
Įspūdingi pokyčiai Blockchain Centre: naujas vadovas ir susitarimas su Binance Smart Chain

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)