Mada

Kaip išsirinkti kvepalus jų neuosčius?

Išsirinkti tinkamiausią kvapą yra gana sudėtinga. Kiekviena moteris jaučia spaudimą naršant per visą kvepalų asortimentą, rasti tą unikalų kvapą, kuris atskleistų dar nepajustus jausmus ir sudirgintų nosį kaip maloni gaivumo banga, o dal kaip tik sukeltų intensyvumą bei aštrumą. Čia jau kiekvieno žmogaus preferencijos.

Nepaisant priežasties, kvepalų paieškos visada remiasi testavimu ir tikrinimu. Kiekvieno žmogaus odos kvapas skirtingas ir vienam tinkantis kvapas, kitam gali atsiskleisti priešingai- sukeldamas nemalonią patirtį. Visgi, visais laikais buvo būdų, padedančių palengvinti paieškų procesą. Vienas iš jų- iš karto žinoti ko tikėtis iš skirtingų kvapų kompozcijų.

Gaivūs kvepalai

Tai dažniausiai citrusinių vaisių kompozicija. Gaivūs kvepalai pasižymi gaivumo bei šviežumo pojūčiu. Šie aromatai dažniausiai neerzina, nuteikia lengvai ir yra tinkami naudoti dienos metu.

Gėlių kvepalai

Labai sunkiai apibūdinamas aromatas, nes gėlių įvairovė labai plati. Rekomenduojama rinktis kvepalus, kuriuose yra išskiriamos gėlių rūšys. Rytietiškos gėlės – dažnianiausiai sukuria sunkių ir aštresnių pojūtį. Tai dažniausiai būna saldūs aromatai. Rožė – dažniausiai sukuria romantišką meilės pojūtį.

Medienos kvepalai

Šios natos dažniausiai pasitaiko vyriškuose ir unisex kvepaluose. Šie aromatai būna elegantiški, atskleidžiantys charakterį, labai išraiškingi ir įsimintini. Labai dažnai kvepalus, kuriuose yra medienos natų naudojame vakarui. Šie aromatai atskleidžia vyriškumą ir neretai mėgstami subrendusių moterų.

Aliejiniai ir purškiami kvepalai

Vaisiniai kvepalai

Tai dažniausi lengvi, neintensyvūs kvepalai. Gaivesniuose aromatuose pagrindinės natos greifruktai, apelsinai ir citrinos. Saldesniuose – avietė, braškė, arbūzas, vyšnia. Šie aromatai būna labai lengvi, vos juntami.

Rytietiški kvepalai

Juose dominuoja Ambra. Intensyvūs, aštrūs, išskirtiniai kvepalai. Rytietiškus kvepalus renkasi drąsūs, jausmingi, pasitikintys savimi žmonės. Dažnai šiuose aromatuose sutiksite smilkalo, odos, muskuso natas.

(Perskaityta per mėnesį: 17, iš jų šiandien: 1.)