sidabriniai papuošalai
Mada

Kaip nepaklysti sidabro gaminių įvairovėje

Sidabras yra tas taurusis  metalas, kuris noriai dėvimas bet kuriuo dienos ar metų laiku, bet kuria proga ir lengvai derinamas prie įvairiausio stiliaus garderobo. Sidabriniai gaminiai turi neįkainojamą savybę lengvai prisiderinti prie bet kokių mados tendencijų: pradedant klasika ir baigiant modernizmu. Gal būt dėl tokio savo universalumo  šis taurusis metalas populiarus ir geidžiamas įvairiausių rūšių sidabro gaminių kūrime. Jis neapsiriboja vien papuošalais. Indai, suvenyrai, įvairiausia apdovanojimų atributika, baldų puošmenos – tai tik maža dalis  sričių, kur išmoningai panaudojamas sidabras.

Sidabro gaminių dovanos

Kai norite padovanoti dovaną vestuvių, krikštynų, jubiliejaus ar eilinio gimtadienio proga ir neišmanote ką pasirinkti, atsisukite į sidabro gaminius. Su jais „prašauti pro šalį“ išties sunku. Bet koks suvenyras, interjero puošmena, sidabrinis žiedas ar apyrankė su išgraviruotu  tekstu  gali būti labai plačiai panaudojami, norint parinkti tinkamą dovaną. Norėdami kažko artimesnio ir intymesnio,  pasirinkite žiedą su išgraviruotu vardu ar meilę liudijančiais žodžiais. Tuo tarpu, trokšdami išreikšti pagarbą, padovanokite suvenyrą ar interjero puošmeną su šiltų,  bet santūrių bei  pagarbių žodžių graviūra.

Galimybė nupirkti ar užsakyti pas meistrą juvelyrą sidabro gaminį, inkrustuotą įvairiais kristalais  ir akmenimis,  dovaną gali paversti ilgam įsimenančiu įvykiu jį gavusiam žmogui. Toks kaklo vėrinys ar auskarai tikrai pradžiugins ne vieną moterį, mėgstančia pasipuošti išskirtiniais papuošalais.

Jeigu renkate dovaną vyriškos giminės atstovui, ypač kai tas žmogus nėra labai artimai pažįstamas, gali būti kebloka tinkamai pasirinkti. Štai tokiu atveju sidabro gaminiai ir vėl gali pasitarnauti. Prabangus sidabro sąsagų komplektas, kuklaus, bet vyriško dizaino laikrodis, griežtų formų žiedas ar minimalistinė apyrankė – puikūs pasirinkimai bendradarbiui, giminaičiui ar neseniai pažįstamam asmeniui.

Sidabrinių papuošalų pasirinkimo niuansai

Jeigu susiruošėte įsigyti sidabrinį papuošalą ir puikiai žinote ko Jums reikia, tuomet tereikia surasti tai, ko norite ir nusipirkti. Tuo tarpu, jeigu nutarėte save ar artimą draugę, giminaitę palepinti kokia nors sidabrinio dirbinio staigmena, bet negalite apsispręsti, koks papuošalas tinkamiausias, juvelyrai pataria neskubėti.

Savaime suprantama, jog atvykus į juvelyrinę parduotuvę ar atvėrus internetinės sidabrinių papuošalų parduotuvės puslapį, apraibsta akys nuo begalinės pasiūlos ir tuomet galite visiškai susipainioti. Taigi, dairykitės, ieškokite kažko, kas patrauks Jūsų dėmesį, o jeigu nepavyksta išsirinkti  – neskubėkite ir leiskite mintims nusistovėti.

Kitą dieną ar po ilgesnio laiko tarpo grįžę į prekybos vietą, lengviau atsirinksite labiausiai patikusius papuošalus. Tuomet ir išsirinksite tą vienintelį. Taip rinktis ypač patogu internetinių parduotuvių puslapiuose. Juose, paprastai, yra galimybė pažymėti patikusias prekes arba laikinai  įsidėti į pirkinių krepšelį. Sugrįžus po kurio laiko, beliks tik išsirinkti vieną ar keletą labiausiai patikusių. Preciziškai ir neskubant išsirinkti sidabro papuošalai tikrai ne vienerius metus džiugins Jus pačius ar dovaną gavusį draugą.

(Perskaityta per mėnesį: 56, iš jų šiandien: 1.)