Laisvalaikis,  Pirkiniai

Kasmetinės kovo 8-sios dilemos – kaip šį kartą nustebinti antrąją pusę?

Ka padovanoti merginai kovo 8 proga
Ka padovanoti merginai kovo 8 proga

Per tarptautinę moterų dieną įsigalėjo tradicija pagerbti moteris, jas sveikinant ir dovanojant įvairias smulkmenėles bei gėles. Atrodo, ir taip paprasta, kokia dovana kovo 8 proga galėtų būti – juk tai gėlės, tiesa? Tačiau tai tinka bendradarbei, mamai, sesei, pažįstamai, o štai ka padovanoti merginai kovo 8 proga, kad ji pasijustų, jog būtent ji yra svarbiausia jūsų gyvenimo moteris, yra klausimas, tampantis tikru išbandymu kiekvienam vaikinui.

Eilinės ir paprastos kovo 8 dovanos, tokios kaip meškiukai ir kitos atgyvenos, gal ir tiktų mūsų tėvų ar net senelių laikais, juk nors iš pažiūros tai ir smulkmenos, tačiau jos buvo tikras deficitas, o štai dabar – anaiptol: gavusi kelias rožes ir meškiuką, dažna mergina įsižeistų už skubotą ir neoriginalų sveikinimą. Tad tam, kad liktumėte įsimintini, siūlome kelias taisykles bei idėjas, kuriomis pasinaudoję, tikrai nustebinsite antrąją pusę!

1. Ruoškitės iš anksto

Dažniausia vyrų, o ir visų žmonių klaida yra paskutinės minutės taisyklė – dovanos pradedama ieškoti kone šventės išvakarėse. Stop! Laikas pasitempti ir pradėti galvoti dabar!

Pradėkime nuo to, kad svarbu ne tik materialinės dovanos – labiausiai moterys vertina dėmesį, o supratusios, kad apie artėjančią šventę pradėjote galvoti iš anksto – tiesiog apsvaigs iš laimės. Na žinoma, jeigu jūsų mergina ar žmona nevertina mielų bei romantiškų smulkmenėlių, o tik auksu ir briliantais išpuoštus papuošalus, laikas susimąstyti, bet jeigu jūsų antroji pusė, pavadinkime, žemiška, jums užteks paaukoti savo laiką.
Taigi, tam, kad kovo 8-tąją jūsų mergina pasijaustų ypatingai, pasiruoškite ją nudžiuginti nuo pat ryto. Vos ji nubus, dieną pradėkite nuo komplimento, kuris nebūtinai turi būti pasakytas: dar iš vakaro ant veidrodžio priklijuokite raštelį su užrašu „Tau jo nereikia – atrodai nuostabiai“.

Jeigu pusryčius dažniausiai gamina Jūsų mergina, tikrai ją palepinsite atlikdami šią pareigą patys, taip toliau rodydami dėmesį jai. Ir prieš išvykstant į darbą, nepamirškite jos pabučiuoti atsisveikinant – nors tai ir elementaru, tačiau per daugelį bendro gyvenimo metų, kai kurios poros tai pamiršta…

2. Kovo 8 idejos dovanoms

Nuo tradicijų nepabėgsi, tad ir nuo puokštės gėlių moters dienos proga – taip pat. Būtinai vadovaukitės prieš tai minėta taisykle ir iš anksto užsakykite merginai gėlių, kurios būtų pristatytos jai į darbą – juk kiekviena moteris nori pasipuikuoti prieš kitas, jog ja iš tiesų yra rūpinamasi, lepinama. Tad gėlių ieškokite ne kovo 7-tąją, o anksčiau – taip galėsite užsisakyti gražią ir akį traukiančią puokštę, o ne tai, kas liks.

Vakarą galite paskirti paskutinei staigmenai – dovanos įteikimui. Tačiau ka padovanoti merginai kovo 8 proga? Nurimkite. Visų pirma, tai ne gimtadienis ir ne jūsų metinės, tad tikrai pakaks smulkmenėles. Gerai pagalvokite apie tai, ką ji yra užsiminusi – gal puse lūpų prasitarė apie žalsvą šalį, kurio taip ir nenusipirko? O gal ji ilgai svajoja tiesiog išvažiuoti į, pavyzdžiui, Trakus ir ten ramiai gurkšnojant kavą, palikti rūpesčius ir stresą įprastinėje aplinkoje? Nors ir maža, bet smulkmenėle bus ypatinga tik tuomet, jeigu mylimoji supras, kad ši dovanėlė atsirado iš įsiklausimo į jos sakomas mintis.

3.Jeigu vis dėl to niekas neateina į galvą… 

Esame tikri, jog ne visada visos moterys užsimena apie trokštamą daiktą, aksesuarą ar laisvalaikio praleidimo būdą, o galbūt ir pačios nelabai žino, ko nori (pastarasis variantas turbūt dažnesnis), tad jeigu patekote į tokią situaciją, jog tikrai nežinote, ką dovanoti antrajai pusei, jums visada pasitarnaus tokios kovo 8 idėjos, kaip: dovanų čekis apsipirkti mėgstamoje drabužių parduotuvėje, pakvietimas pasimėgauti SPA malonumais ar atsipūsti masažo kabinete, taip pat tikrai neprašausite parūpindami jos grožiu ir suteikdami galimybę pasilepinti išvaizdą puoselėjančiomis procedūromis. Negana to, jums net eiti niekur nereikės – internete rasite ne vieną portalą, siūlantį tokias paslaugas, tad užtruksite vos kelias minutes, o merginos veide tikrai išvysite šypseną.

(Perskaityta per mėnesį: 134, iš jų šiandien: 1.)