Finansai

Kauno „Akropolyje“ griežtinami saugumo reikalavimai: ribojami atvykstančiųjų srautai, taikomos papildomos saugumo priemonės

Šalyje nuo trečiadienio įsigaliojant griežtesniems Vyriausybės nurodymams dėl šalyje paskelbto karantino, Kauno „Akropolis“, siekdamas užtikrinti lankytojų saugumą, pradeda riboti lankytojų srautus automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat didėja vienam lankytojui skiriamas plotas, todėl prekybos centre vienu metu nuo šiol galės lankytis dar mažiau žmonių. Kauno „Akropolio“ atstovai tikina, kad prekybos centre ir toliau bus taikomos papildomos saugos priemonės.

Nuo gruodžio 9 dienos dėl šalyje įvesto karantino įsigalioja nauji sugriežtinti Vyriausybės nurodymai verslui – automobilių aikštelės vietų skaičius prekybos centruose turi būti ribojamas iki 20 proc.. Kauno „Akropolis“ imasi visų būtiniausių apsaugos priemonių šiai naujajai tvarkai užtikrinti. Lankytojams bus skirtas visas pirmasis bei dalis antrojo automobilių stovėjimo aikštelės aukšto, o eismas aikštelėje bus reguliuojamas pasitelkiant kontrolės sistemą. Tvarkai prižiūrėti taip pat paskirti papildomi apsaugos darbuotojai.

„Viso Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje yra 2420 vietų, kuriomis naudojasi tiek prekybos centro darbuotojai, tiek lankytojai. Atsižvelgdami į naujus Vyriausybės ribojimus, numatėme, kad nuo trečiadienio prekybos centro lankytojams bus palikta 470 vietų, neįskaitant neįgaliųjų. Automobilių statymui paskirtas visas pirmasis ir dalis antrojo automobilių stovėjimo aikštelės aukšto, kuriame dalis vietų priklauso ir prekybos centro darbuotojams. Nors ir turime visas reikiamas priemones naujojo ribojimo įgyvendinimui bei suprantame, kad priemonės padedančios užkirsti kelią viruso plitimui yra labai svarbios, tačiau neatmetame galimybės, jog įgyvendinus šį sprendimą gali susidaryti spūstys automobilių aikštelėje, o lankytojams gali tekti planuoti ilgesnius vizitus prekybos centre bei ieškoti alternatyvių atvykimo priemonių“, – komentuoja Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Taip pat nuo trečiadienio keičiasi ir vienam asmeniui prekybos centre skiriamas plotas. Iki šiol leistinas 10 kv. m. plotas išauga iki 30 kv. m. prekybos ploto bendrosiose Kauno „Akropolio“ erdvėse ir 15 kv. m. prekybos centro parduotuvėse. 10 kv. m. ribojimas išlieka paslaugų teikimo vietose.

„Taip pat raginame lankytis ne daugiau kaip po vieną ar du asmenis ir vengti piko valandų. Šios įprastai yra nuo 12 iki 13 val. ir nuo 17 iki 19 val. darbo dienomis bei nuo 12 iki 17 val. šeštadieniais. Mažiau intensyvios dienos – sekmadienis ir savaitės pradžia“, – primena Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Siekdamas užtikrinti maksimalų darbuotojų bei lankytojų saugumą Kauno „Akropolis“ jau kurį laiką taiko ir papildomas priemones. Praėjusią savaitę prekybos centre buvo atlikta bendrųjų patalpų dezinfekcija rūko dezinfekcine sistema, kuri bus kartojama prieššventiniu laikotarpiu. Taip pat pastate nuolat papildomai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai, maksimaliai padidintas šviežio oro tiekimas per vėdinimo sistemas, o naktimis vykdoma papildoma kruopšti prekybos centro patalpų dezinfekcija.

Apie stiprų Kauno „Akropolio“ pasirengimą valdant pandemijos keliamas rizikas patvirtina ir tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas. Jis įrodo, kad prekybos centras yra pasiruošęs saugiai aptarnauti pirkėjus.


Daugiau informacijos:

Brigita Levenauskienė, prekybos centro Kauno „Akropolis“ valdytoja
Mob. 8 611 49 756, akropolis@newsec.lt

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)