Finansai

Kauno PPA rūmuose – net 16 Turkijos įmonių delegacija!

Kovo 13 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Turkijos Respublikos ambasados atstovas, patarėjas prekybos klausimais Umit Atesagaoglu kartu su net 16 Turkijos įmonių atstovų delegacija, kurią daugiausiai sudarė vaisių ir daržovių augintojai. Pagrindinis delegacijos tikslas – užmegzti prekybinius ryšius su Lietuva, surasti agentus ar distributorius.

Turkijos Antalijos regionas, kurį atstovavo atvykusi verslo delegacija, Lietuvoje garsėja turizmo srityje, tačiau nedaugelis žino, kad būtent Antalijoje auginami vaisiai ir daržovės, kurie eksportuojami į visą Europą, bet Baltijos šalyse vis dar nėra atrasti.

Kauno PPA rūmuose vizito metu delegacijai iš Turkijos buvo pristatyta Kauno regiono ekonominė ir investicinė aplinka, plėtros planai, vyko susitikimai su įmonėmis.

„Tikiu, kad būtent tokios verslo misijos yra efektyviausias būdas susipažinti vieniems su kitais, suprasti verslo aplinką ir kultūrą, užmegzti naujus verslo ryšius. Esu tikras, kad šis mūsų susitikimas duos stimulą glaudesniam verslų bendradarbiavimui ir abipusiai naudingam augimui! Svarbiausias lūkestis yra verslo atstovams užmegzti tvarius kontaktus, kurie ilgainiui peraugtų į didėjančius prekybos srautus“, – kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

Pranešimą paskelbė: Ingrida Kazlauskaitė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)