Finansai

Keičiasi „Devbridge“ vadovas

IT įmonės „Devbridge“, kuri priklauso „Cognizant“ kompanijai, direktoriumi paskirtas Jaroslav Sadovski.

Iki šiol jis buvo Vilniaus padalinio vadovas. Šioje pozicijoje J. Sadovski dirbo nuo 2018 m. ir 130 darbuotojų komandą išaugino iki beveik 300.

„Devbridge“ įmonėje J. Sadovski skaičiuoja devintus metus. Į komandą jis įnešė daugiau nei 17 metų inžinerinę patirtį, turtingą tarptautinių projektų valdymo praktiką ir lyderystę. Šios kompetencijos išryškėjo vos prisijungus prie įmonės, kuomet ėmė vadovauti komandai, dirbusiai prie daugiau nei 5 milijonų dolerių metinės apyvartos projekto.

Naujasis vadovas bus atsakingas už įmonės komandas Lietuvoje ir Lenkijoje bei tolimesnį jų augimą ir verslo plėtrą.

„Mūsų komandą vienija unikali darbo kultūra, reiklumas kokybei ir siekis padėti klientams žvelgti į verslo procesus per inovatyvių skaitmeninių produktų kūrimo prizmę. Tad ir toliau mano pagrindinis tikslas bus burti ir suteikti tobulėjimo galimybes IT profesionalams“, – sako J. Sadovski, „Devbridge“ vadovas.

Viktoras Gurgždys, 2022 m. įvertintas kaip Metų CEO Lietuvoje, nusprendė palikti įmonę ir siekti asmeninių tikslų. Jis organizacijoje dirbo nuo 2011 m. V. Gurgždys taip pat yra vienintelės Lietuvoje nemokamos kūrybinių technologijų akademijos, skirtos 7–12 metų vaikams, „Sourcery for Kids“ iniciatorius. Už šią veiklą 2019 m. vasario 16-ąją jis prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“.

„Nuo pat pradžių, kol dar buvome maža kompanija, tikėjome, kad svarbiausias organizacijos sėkmės elementas yra profesionali ir tobulėti norinti komanda. Džiaugiuosi, kad per daugiau nei 10 metų kartu padėjome pasaulinėms įmonėms siekti jų tikslų ir kartu išugdėme ne vieną aukšto lygio IT profesionalą. Neabejoju, kad Jaroslav sėkmingai tęs ir įgyvendins įmonės strateginius siekius. Jis mūsų kompanijoje iš senior techninio specialisto išaugo į beveik 300 darbuotojų turintį Vilniaus padalinio vadovą – tai yra pavyzdys, kaip sistemingai eiti link užsibrėžtų tikslų“, – naują vadovą pristato V. Gurgždys.

Apie „Devbridge“ 

„Devbridge“ yra programinės įrangos konsultacijų ir produktų kūrimo įmonė. Organizaciją šiuo metu vienija daugiau nei 700 narių profesionalų bendruomenė, dirbanti penkiose pasaulio šalyse (JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje).

Įmonės strateginis siekis – padėti klientams žvelgti į verslo procesus per inovatyvių skaitmeninių produktų kūrimo prizmę. 2021 metų pabaigoje „Devbridge“ suvienijo programinės įrangos produktų inžinerijos ir paslaugų teikimo pajėgumus su pasauline milžine „Cognizant“ bei tapo jos dalimi.

Pagrindinis kompanijos tikslas ir toliau išliks kurti pažangiausią programinę įrangą bei taip suteikti neįkainojamus įrankius, padėsiančius sėkmingai augti pasaulinėms kompanijoms, industrijoms ir verslo organizacijoms.

Pranešimą paskelbė: Agnė Vareikaitė-Mills, Devbridge
Keičiasi „Devbridge“ vadovas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)