Finansai

Keičiasi Inovacijų agentūros Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė

Inovacijų agentūros Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovės pareigas gruodžio 29 d. palieka Jolita Mažeikienė. Ją šiose pareigose nuo sausio 2 d. keičia komunikacijos profesionalė Giedrė Buivydaitė.

„Inovacijų agentūroje man labiausiai patiko kurti, ieškoti naujų sprendimų, mokytis  ir kiekvieną dieną siekti kokybinio pokyčio bei vis geresnės Inovacijų agentūros prekės ženklo versijos. Su komanda sau kėlėme tikslą – jokių išlygų kokybei ir tai leido labai stipriai auginti tiek organizacijos žinomumą, reputaciją, klientų pasitenkinimą, tiek augti mums patiems kaip rinkodaros ir komunikacijos profesionalams. Daugybę kartų įsitikau, kad darbas viešajame sektoriuje yra labai įdomus, dinamiškas, prasmingas bei suteikiantis laisvę kurti, prisiimti atsakomybę bei lyderystę, o rinkodaros ir komunikacijos funkcija gali sukurti labai didelę vertę. Džiaugiuosi, kad turėjau tokią galimybę“, – sako J. Mažeikienė.

J. Mažeikienė Inovacijų agentūros Rinkodaros ir komunikacijos skyriui vadovavo nuo pat agentūros įkūrimo pradžios 2022 m. balandžio, prieš tai nuo 2017 m. tokias pačias pareigas užėmė konsolidacijos metu prie Inovacijų agentūros prijungtoje agentūroje „Versli Lietuva“, dalyvavo konsoliduojamų agentūrų pokyčio komunikacijos valdyme ir rūpinosi naujai įkurtos Inovacijų agentūros prekės ženklo įvedimu į rinką.

Dėkoju Jolitai už rezultatyvumą: per tokį trumpą laiką buvo parengti strateginiai komunikacijos dokumentai, įgyvendinti sudėtingi viešieji pirkimai, efektyviai išspręstos vidinės ir išorinės krizės, visada greitai ir tikslingai išplatinti pranešimai žiniasklaidai. Darnios komandos dėka turime augančius agentūros žinomumo bei reputacijos rodiklius ir gerą darbdavio vertinimą rinkoje“, – sako Romualda Stragienė, Inovacijų agentūros direktorė.

Inovacijų agentūros Rinkodaros ir komunikacijos vadovo poziciją perimanti G. Buivydaitė komandoje dirba jau nuo rugsėjo mėnesio. Ji turi vadovavimo komunikacijos komandoms patirties, kurią yra įgijusi įvairiose viešojo sektoriaus organizacijose.

„Džiaugiuosi, kad prie Inovacijų agentūros  vadovų komandos prisijungia Giedrė, kuri jau spėjo perprasti mūsų veiklos specifiką ir įsiliejo į komandą. Aš visada palaikau vidinę karjerą, nes tai reiškia mažiau rizikų ir daugiau greičio. Ir darbovietė, ir darbuotojas jau yra pasimatavę vienas kitą. Vertinu Giedrės patirtį viešajame sektoriuje ir pasiryžimą imtis atsakomybės toliau auginti gerą agentūros reputaciją“, – pažymi R. Stragienė.

„Prisijungiu prie stiprios ir veržlios komandos, kuri kasdien didina agentūros žinomumą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, stiprina jos paslaugų krepšelio komunikaciją ir prisideda prie Lietuvos verslo inovacijų, verslumo ir eksporto skatinimo. Tęsiu pradėtus darbus ir tikiu, kad mano sukaupta patirtis prisidės prie kokybiškos ir efektyvios agentūros komunikacijos“, – sako G. Buivydaitė.

Pranešimą paskelbė: Jolita Mažeikiėnė, Inovacijų agentūra, Všį

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)