Finansai

Keičiasi „Naresta“ vadovas: bendrovei vadovaus Tadas Grincevičius

Vienai iš pirmaujančių statybos bendrovių „Naresta“ beveik tris dešimtmečius vadovavusį generalinį direktorių Arūną Šlenį keičia šiemet vasarį prie vadovų komandos prisijungęs vykdomasis direktorius Tadas Grincevičius. Jis pareigas eiti pradeda spalio 2 d. Buvęs vadovas A. Šlenys lieka vadovauti naujai įsteigtai „Naresta“ valdybai ir bus atsakingas už ilgalaikės įmonės veiklos strategijos suformavimą bei plėtojimą.

„Įmonei vadovavau beveik tris dešimtmečius ir nuo pat jos įkūrimo buvau įsitikinęs, jog sėkmingai organizacijos veiklai reikalinga profesionali bei tobulėti norinti komanda. Ir nors pastarieji metai tiek mūsų organizacijai, tiek statybų sektoriui buvo išskirtiniai, įvyko daug pokyčių – jie mums suteikė tik dar daugiau galimybių augti. Šiandien galiu didžiuotis kartu su komanda įgyvendintais projektais, kurie dar kartą įrodo partnerių ir klientų pasitikėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis. Neabejoju, kad Tado profesionalumas, šviežias požiūris ir turima patirtis leis sėkmingai tęsti ir įgyvendinti įmonės strateginius siekius“, – kalbėjo „Naresta“ akcininkas ir valdybos pirmininkas A. Šlenys.

„Ilgametę patirtį sukaupusi ir klientų bei partnerių pasitikėjimą pelniusi „Naresta“, jau užsitikrinusi patikimos ir aukštos kokybės generalinės rangos paslaugas teikiančios įmonės vardą. Galimybę tęsti  bendrovės veiklą vadovo pozicijoje vertinu kaip reikšmingą pasitikėjimą manimi, tačiau tuo pačiu suprantu ir atsakomybę išlaikyti aukštą kokybės kartelę, stiprinti įmonės konkurencinį pranašumą bei užtikrinti verslo plėtrą“, – sakė naujasis įmonės vadovas T. Grincevičius.

Grincevičius statybos ir inžinerijos srityje yra sukaupęs daugiau nei 10-ies metų patirtį. Prieš tai, nuo 2018 metų, ėjo projektų valdymo paslaugas teikiančios „Newsec Project Management“ vadovo pareigas. „Naresta“ įmonėje jis bus atsakingas už tolimesnį įmonės augimą, skaitmenizaciją, efektyvumo didinimą bei verslo plėtrą.

Apie „Naresta“

„Naresta“ yra viena iš pirmaujančių statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančių įmonių, įgyvendinanti šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės ir ekonomiškus būsto, komercinės, pramonės bei viešosios paskirties pastatų statybos projektus Lietuvoje ir užsienyje. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 270 darbuotojų.

Bendrovė yra įgyvendinusi daugiau kaip 50 išskirtinių projektų, tarp jų – MO muziejaus rekonstrukcija ir statyba, Juozo Kazicko rūmų, Vadovybės apsaugos tarnybos pastato T. Ševčenkos gatvėje, didelės dalies unikalaus Paupio konversijos projekto bei mokslinių tyrimų ir inovacijų centro Mokslininkų gatvėje statybos. Didžiausi šiuo metu įmonės įgyvendinami projektai – biotechnologijų bendrovės „Celltechna“ mokslinio gamybinio komplekso statybos, buvusios šv. Jokūbo ligoninės teritorijos konversija bei Nacionalinio stadiono Vilniuje statybos.

Pranešimą paskelbė: Guoda Pakalniškytė, Naresta, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)