Finansai

Kviečiame teikti pasiūlymus: Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos – CVP IS (Saulė IS) modernizavimas ir diegimas

Viešųjų pirkimų tarnyba ketina įsigyti CVP IS modernizavimo paslaugas sukuriant SAULĖ IS, užtikrinančią visų viešuose pirkimuose vykstančių procesų transformavimą į išmanius skaitmeninius sprendimus elektroninėje erdvėje. Labai svarbu, kad konkurse dalyvautų kuo platesnis IT įmonių ratas, kurios kartu su VPT komanda sukurs patogesnę ir priimtinesnę vartojimui sistemą. Šiai sistemai svarbus etapas atnaujinant viešųjų pirkimo procesų žingsnius, efektyvinti duomenų pildymą, susiejant informaciją su jau turimomis informacinėmis sistemomis. Numatoma sistema skirta visam sektoriui, kuris naudojasi viešaisiais pirkimais, taip pat Viešųjų pirkimų tarnybos komandos kasdieniniams darbams efektyviau atlikti. Šis pirkimas (Nr. 524945) paskelbtas CVP IS gruodžio 13 d., tad pasiūlymus galima teikti iki 2021 m. sausio 21 d.

Susipažinti su vykdomu pirkimu ir pateiktais dokumentais, kurių dalį galima atsisiųsti neprisijungus, galite rasti čia https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=554565. Pateikti dokumentai yra lietuvių ir anglų kalbomis.

Pranešimą paskelbė: Vygandas Kieras, Viešųjų pirkimų tarnyba

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)