Finansai

„LastMile“ ir „Iki“ kartu džiugins Palangos poilsiautojus: prekes pristatys net į paplūdimį

Maisto ir kasdieninių prekių pristatymo paslaugą vykdantis startuolis „LastMile“, šiuo metu veikiantis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, plečia veiklą Lietuvoje ir vasarą pasitinka naujienomis. Visą vasarą pasinaudoti „LastMile“ prekių pristatymo paslauga galės jau ir Palangos miesto gyventojai bei kurorto svečiai.

„Nuolat galvodami apie plėtrą Lietuvoje ir įvertinę, kad šiemet daugelis žmonių ketina atostogauti Lietuvoje, nusprendėme, kad Palanga, kaip kurortinis miestas, yra ypač tinkamas ir reikalingas sprendimas. Be to, didmiesčių gyventojai įprato gyventi patogiau, rečiau lankytis parduotuvėse ir užsisakyti reikiamas prekes tiesiai į namus, todėl „LastMile“ kviečia neišsižadėti savo įpročių ir keliauja kartu į Palangą“, – sako „LastMile“ vadovas Tadas Norušaitis.

Pastaraisiais mėnesiais išpopuliarėjusi maisto prekių pristatymo „iki namų durų“ paslauga išlieka aktuali net ir švelnėjant karantinui Lietuvoje, tačiau „LastMile“ siekia suteikti dar patogesnes apsipirkimo ir prekių pristatymo paslaugos patirtis žmonėms – panorus atsigaivinti ledais ar pasistiprinti kitais užkandžiais, norimas prekes pristatys net į Palangos paplūdimį.

„Pristatyti užsisakytus pirkinius greičiau nei per valandą į namus – patogu. Tačiau esame bene pirmieji, siūlantys maisto prekių pristatymo paslaugą tiesiai į pajūrį. Viskas, ką reikės padaryti „LastMile“ programėlės naudotojui, tai išsirinkus norimas prekes pasirinkti savo buvimo vietą, į kurią norite gauti užsakymą ir laukti kurjerio atvykimo. Viliamės, kad su šia paslauga suteiksime dar daugiau patogumo žmonių atostogoms Palangoje,“ – teigia T. Norušaitis.

Viena iš prekybos vietų, siūlanti apsipirkti tiesiai iš paplūdimio – prekybos tinklas „Iki“. Pasak Indrės Baltrušaitienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, šis apsipirkimo būdas leis būti dar arčiau savo pirkėjų.

„Turime antrą didžiausią prekybos tinklą Lietuvoje, todėl esame arti savo pirkėjų. Tačiau vis labiau besiplečianti elektroninė prekyba leis dar labiau sumažinti atstumą ir ateiti pas pačius pirkėjus, būtent ten, kur jie yra“, – sako I. Baltrušaitienė.

Lietuvoje besinaudojančių „LastMile“ programėle skaičius, lyginant su praėjusiais metais, yra išaugęs beveik 5 kartus.

Dabar „LastMile“ kurjeriai maisto prekes pristato Klaipėdoje ir Klaipėdos Sudmantų, Gindulių, Slengių, Martinų, Triušelių, Mazūriškių, Aukštkiemių, Gvildžių rajonuose, Vilniaus mieste ir nuo miesto centro nutolusiuose Belmonto, Rasų, Pavilnio, Santariškių, Verkių, Naujosios Vilnios, Kirtimų, Užusienio, Grigiškių, Valakupių ir Trakų Vokės mikrorajonuose, Riešėje, Didžiojoje ir Mažojoje Riešėje. Taip pat Kauno mieste, nuo jo centro nutolusiuose Kleboniškio, Panemunės ir Palemono mikrorajonuose bei Kauno rajone – Akademijos seniūnijoje ir Noreikiškėse.

Pranešimą paskelbė: Guoda Stašaitytė, Greituolis, UAB
„LastMile“ ir „Iki“ kartu džiugins Palangos poilsiautojus: prekes pristatys net į paplūdimį

(Perskaityta per mėnesį: 42, iš jų šiandien: 1.)