Finansai

„Lidl Lietuva“ vadovą R. Roussev-Peine keičia A. Lopes

Pastaruosius devynerius metus bendrovei „Lidl Lietuva“ vadovavęs Radostin Roussev-Peine palieka šias pareigas, o jį keičia Armando Lopes, iki šiol dirbęs finansų direktoriumi įmonėje „Lidl Vengrija“. A. Lopes  yra sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį „Lidl“ dirbdamas taip pat ir Portugalijoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje. R. Roussev-Peine nusprendė sugrįžti į savo gimtąją šalį, kur ketina imtis naujos veiklos.

„Per devynerius metus kartu su „Lidl Lietuva“ komanda mums pavyko sukurti sėkmės istoriją. O iš viso po 15 metų darbo „Lidl“ įvairiose šalyse, kartu su šeima nusprendėme sugrįžti į savo gimtąją šalį, kur norėčiau panaudoti sukauptą patirtį ir pradėti naują veiklą, apie kurią jau kurį laiką galvojau.

Labai didžiuojuosi rezultatais, kuriuos pasiekėme kartu su „Lidl Lietuva“ komanda – sukūrėme naują klientų patirties standartą, kuris leido mums augti rinkoje. Tarptautinė verslo kultūra leido sukurti naują požiūrį į darbuotojus, veikėme tvariai visose verslo srityse. Lietuva visą šį laiką buvo mano tikrieji namai. Tai ne tik vieta, kurioje dirbau ir gyvenau. Lietuvoje užaugo mano vaikai. Čia sutikau daug nuostabių žmonių. Tiek „Lidl“, tiek ir už įmonės ribų – stiprius profesionalus, kurie aistringai domisi tuo, ką daro ir nori imtis reikšmingų pokyčių. Lietuva ir „Lidl Lietuva“ komanda visada turės ypatingą vietą mano širdyje“, – sakė R. Roussev-Peine.

„Lidl Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas perėmęs A. Lopes ketina pratęsti „Lidl“ sėkmės istoriją Lietuvoje.  „Per septynerius veiklos metus „Lidl“ Lietuvoje įsitvirtino kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis mažmeninės prekybos tinklas. Tikiu, kad stipri „Lidl“ komanda, strategija ir efektyvi veikla leis toliau plėsti veiklą Lietuvoje, ir noriu prisidėti prie šios sėkmės“, – sakė A. Lopes.

„Lidl Lietuva“ daugelį metų sulaukia pripažinimo kaip geriausias darbdavys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Bendrovė pernai penktus metus iš eilės buvo apdovanota sertifikatais „Top Employer 2023“.

Prekybos tinklo „Lidl“ apyvarta Lietuvoje 2022 finansiniais metais pasiekė 819,4 mln. eurų ir buvo 22 proc. didesnė nei 2021 metais (673,2 mln. eurų). Per 2023 kalendorinius metus įmonė atidarė 7 naujas parduotuves, taip pat tęsė investicijas į žemas kainas klientams užtikrinantį įmonės veiklos efektyvumą. Šiemet veiklą netoli Vilniaus pradės antrasis „Lidl Lietuva“ logistikos centras, į kurį planuojama investuoti maždaug 100 mln. eurų.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 72 prekybos tinklo parduotuvės 27 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Pranešimą paskelbė: Monika Besevičiūtė-Česė, UAB „coagency”

„Lidl Lietuva“ vadovą R. Roussev-Peine keičia A. Lopes


„Lidl Lietuva“ vadovą R. Roussev-Peine keičia A. Lopes

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)