Finansai

Lietuvių startuolis, kuriantis vitaminų programas, pritraukė pusės milijono eurų investiciją

Lietuviškas startuolis „Nature Labs“, kuriantis vitaminų programas, pritraukė 500 tūkst. eurų investiciją.

Lietuvių startuolis pavadinimu „Nature Labs“ kuria vitaminų programas, kurios gali padėti geriau organizmui įsisavinti veikliąsias medžiagas. Išskirtinėmis savybėmis pasižyminčias formules „Nature Labs“ tyrimų komanda kuria bendradarbiaudami kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), vedami biomedicinos mokslų daktaro, sveikos gyvensenos ir mitybos specialisto Artūro Sujetos.

„Per daugelį metų miesto ritmas nuslopino mūsų organizmo gyvybingumą, todėl šiandien mums reikia pagalbos iš šalies“, – teigia A. Sujeta. „Sapiens“ kūrėjai: mitybos ekspertai ir mokslininkai, siekia, kad kuo daugiau žmonių atrastų sveikesnį gyvenimą. Būtų energingi, laimingi bei pasitikėtų savimi. Šios vizijos vedami ieškojome novatoriškų sprendimų ir profesionalių partnerių, su kuriais šią viziją galėtume įgyvendinti. „Sapiens“ vitaminus sukūrėme kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komanda. Gamtos tyrimus sujungėme su mokslininkų žiniomis –  taip  atsirado „Sapiens“, – apie „Nature Labs“ sukurtą vitaminų programą „Sapiens“ toliau tęsė Artūras Sujeta.

„Sapiens“ įkūrėjas Airidas Kondrotas teigia, kad vitaminų prenumeratos atsiradimo pradžiai įtakos turėjo jo asmeninė patirtis. „Didžiąją gyvenimo dalį leidžiu mieste ir stengiuosi prisitaikyti prie jo intensyvaus ritmo. Žinoma, pavyksta ne visada. Todėl pradėjau ieškoti būdų, kaip ilgiau išlikti aktyviam bei pagerinti savo savijautą. Deja, globaliose interneto parduotuvėse neradau kokybiškų ir patikimų produktų. Taip kilo idėja viską sukurti čia – Lietuvoje. Bendradarbiaudami su mūsų šalies mokslininkais ir remdamiesi jų žiniomis, sukūrėme „Sapiens“ – patogią vitaminų prenumeratą, kuri žinau, kad padės kiekvienam ją naudojančiam atrasti sveikesnį save“, – pasakojimą apie vitaminų prenumeratos atsiradimą užbaigia „Nature Labs“ direktorius ir „Sapiens“ įkūrėjas A. Kondrotas.

„Nature Labs“ sėkmės formulė – plačiai naudojamas „prenumeratų modelis“, kuris užtikrina didesnę vertę ir gilesnį kliento pažinimą, taip įgalindamas vartoti vitaminus sistemingai.

Artūras Sujeta, biomedicinos mokslų daktaras, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas, pabrėžia, kad po darbo valandų daugelis iš mūsų jaučiamės pavargę. „Atrodo, anksčiau suspėdavome viską, o dabar reikia papildomos pagalbos, kad jaustumėmės žvaliai. Visa tai – natūralu. kadangi per daugelį metų miesto ritmas nuslopino mūsų organizmo gyvybingumą. Dabar, norint pailginti dieną, pagalba iš šalies, kaip pavyzdžiui, vitaminai, yra reikalinga. „Sapiens“ vitaminus sistemingai padės vartoti speciali prenumerata, kurios vertė patvirtinta tyrimais. Prisiminkite, tik kasdienis ir sistemingas vitaminų vartojimas gali efektyviai pagerinti mūsų savijautą“, – vitaminų ir jos prenumeratos svarbą plėtoja A. Sujeta.

Į vitaminų programas kuriantį lietuvių startuolį „Nature Labs” 500 tūkst. eurų investavo „Invest Plus”, tikslinė investicija skirta greitai vitaminų prenumeratų modelio plėtrai Baltijos šalyse.

Pranešimą paskelbė: Martyna Tijūnelytė – Žvinienė, UAB BPN LT

(Perskaityta per mėnesį: 18, iš jų šiandien: 1.)