Finansai

Lietuvos bendrovės „Creditonline“ kuriamam kredito reitingo įrankiui – Jungtinės Karalystės vyriausybės dotacija

Lietuvos kredito technologijų bendrovė „EGROUP EU“, rinkoje veikianti su prekės ženklu „Creditonline“, užsitikrino Jungtinės Karalystės COVID-19 paramos programos paramą kuriamam kredito reitingo nustatymo įrankiui. Beveik 100 tūkst. eurų dotaciją skyrė šios programos inovacijų agentūros „Innovate UK“ fondas.

Pirmaujanti Lietuvos kredito technologijų bendrovė „Creditonline“ kuria mikrokreditavimo, trumpalaikio  skolinimo ir prekybos išsimokėtinai rinkoms aktualią kredito reitingo platformą, kuri leis realiu laiku įvertinti besiskolinančiojo ar perkančiojo galimybes vykdyti savo kredito įsipareigojimus.

„Jungtinė Karalystė yra rinka, kurioje šiuo metu siekiame įsitvirtinti. Čia susidūrėme su kur kas didesne konkurencija ir profesionalumu nei mums įprastose Baltijos ar Vidurio ir Rytų Europos rinkose, tačiau ir galimybių pagreitinti savo augimą ši šalis siūlo kur kas daugiau. „Innovate UK“ yra vienas iš tokių vitaminų, kuriuos pandemijos laikotarpiu dosniai siūlo vyriausybė. Įsitikinome, kad tai nėra uždara, vien vietos verslui pasiekiama pagalbos sistema.  Dotacija padės mums greičiau įgyvendinti ambicingus planus Jungtinėje Karalystėje. Tačiau pats įrankis, žinoma, bus pritaikomas ir kitose rinkose, įskaitant Lietuvą“, – pažymėjo „Creditonline“ vadovas Juozas Rupšys.

 „Creditonline“ tapo vienu iš 1103 šiuo metu atrinktų „Innovate UK“ projektų, kuriems skirta 130 mln. svarų sterlingų (145 mln. eurų). Siekiant padėti neutralizuoti COVID-19 pandemijos pasekmes, „Innovate UK“ numato tyrimų ir plėtros projektams iš viso paskirstyti 191 mln. svarų (213 mln. eurų).

„Šiais sudėtingais laikais, kai pandemija neigiamai veikia ne tik sveikatą, bet ir ekonomiką, labai svarbu užtikrinti ir paskatinti verslo inovatyvumą. „Creditonline“ projektas, kaip ir kitos „Innovate UK“ remiamos iniciatyvos, prisideda prie tvarios ekonominės plėtros ir leidžia darbštiems žmonėms realizuoti savo svajones“, – sakė „Innovate UK“ vadovas dr. Ianas Campbellas. 

Kaune registruota „EGROUP EU“ veikia nuo 2007-ųjų. Įmonė kuria „Creditonline“ ženklu rinkoje žinomas vartojimo paskolų, trumpalaikio skolinimo,  lizingo, faktoringo, refinansavimo, sutelktinio finansavimo ir kitokių kredito rūšių technologines platformas, skolos ir paskolų administravimo sistemas, teikia rizikos analizės paslaugas, konsultuoja ir adaptuoja technologijas konkrečios rinkos aplinkai. Šiuo metu „Creditonline“ veikia 15-koje šalių, tarp kurių Jungtinė Karalystė, Danija, Ispanija, Šveicarija ir Baltijos šalys. Įmonė turi atstovybes Argentinoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau informacijos:

Juozas Rupšys

juozas@creditonline.eu

+370 600 00222

www.creditonline.eu

Pranešimą paskelbė: Skaistė Barauskienė, UAB „Publicum“
Lietuvos bendrovės „Creditonline“ kuriamam kredito reitingo įrankiui - Jungtinės Karalystės vyriausybės dotacija

(Perskaityta per mėnesį: 138, iš jų šiandien: 1.)