Finansai

„Lietuvos draudimo“ investicijų direktoriumi Baltijos šalyse paskirtas Rafalas Rybkovskis

Nauju „Lietuvos draudimo“ investicijų direktoriumi Baltijos šalims tapo Rafalas Rybkovskis (Rafał Rybkowski). Jis bus atsakingas už didžiausios ne gyvybės draudimo bendrovės Baltijos šalyse investavimo strategiją ir jos įgyvendinimą.

Pastaruoju metu R. Rybkovskis dirbo finansų vadovu vienoje iš didžiausių farmacijos kompanijų Lenkijoje „Gemini Polska“ ir buvo BPH banko Lenkijoje nepriklausomas tarybos narys.

2015-2020 m. R. Rybkovskis ėjo „Lietuvos draudimo“ ir draudimo bendrovės „Balta“ Latvijoje finansų vadovo pareigas.

„Penkerius metus dirbau „Lietuvos draudimo“ finansų vadovu ir visada žavėjausi aukšta įmonės vidine kultūra, čia dirbančiais nuostabiais ir profesionaliais žmonėmis, su užsidegimu siekiančiais geriausių rezultatų, kas leido įmonei būti neabejotinu lyderiu Lietuvos draudimo rinkoje. Džiaugiuosi galėdamas grįžti ir imtis naujų iššūkių“, − sako R. Rybkovskis.

R. Rybkovskis turi sukaupęs 30 metų profesinę patirtį finansų valdymo srityje. Karjerą pradėjęs auditoriumi bendrovėje „PricewaterhouseCoopers“ Lenkijoje, vėliau dirbo finansų vadovu įvairiose šios šalies bendrovėse. Beveik dešimtmetį jis ėjo vienos iš didžiausių JAV gyvybės draudimo bendrovių „Metropolitan Life“ finansų vadovo ir viceprezidento pareigas bendrovės padaliniuose Lenkijoje, Indonezijoje ir Australijoje.

„Lietuvos draudimas“ priklauso Lenkijos ir Vidurio bei Rytų Europos draudimo grupei „Powszechny Zakład Ubezpieczen Spółka Akcyjna“ (PZU SA), kuri valdo 100 proc. AB „Lietuvos draudimas“ akcijų.

Pranešimą paskelbė: Saulius Abraškevičius, Lietuvos draudimas, AB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)