Finansai

Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

Nuo šios savaitės pradžios Lietuvos oro uostų finansų departamento vadovės pareigas pradėjo eiti daugiau kaip 21-erių metų patirtį finansų valdymo srityje sukaupusi Ramutė Ribinskienė.

Nuo 2019 metų lapkričio finansų vadovo pareigas laikinai ėjo Laura Joffė, Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė.

Pasak Lietuvos oro uostų vadovo Mariaus Gelžinio, naujosios Finansų departamento vadovės R. Ribinskienės plačios kompetencijos reikšmingai prisidės prie ilgalaikės įmonės plėtros.

„Įmonė žengia į ypatingai svarbų trijų metų laikotarpį, kai bus įgyvendinti didžiuliai rekonstrukcijų projektai visuose trijuose Lietuvos oro uostuose. Tikiu, kad R. Ribinskienės ilgametė patirtis ne tik padės efektyviai suvaldyti finansinius srautus, bet ir peržiūrėti strategiją bei užtikrinti svarbių projektų finansavimą. ”, – komentuoja M. Gelžinis.

Finansų departamento vadovė R. Ribinskienė teigia, kad pirmieji tikslai yra kuo greičiau įsitraukti į organizacijos veiklą ir imtis veiksmingų strateginių žingsnių, padėsiančių dar geriau valdyti Lietuvos oro uostų finansinius procesus.

„Vienas pagrindinių mano tikslų yra kuo greičiau įsitraukti priimant strateginius sprendimus, aktyviai ir paprastai bendradarbiauti organizacijos viduje. Ypatingą dėmesį skirsiu komandos formavimui, finansų valdymo procesų efektyvumo didinimui ir skaitmenizavimui”, – pabrėžia R. Ribinskienė.

Lietuvos oro uostų profesionalų gretas papildžiusi R. Ribinskienė nuo 2010 metų sausio mėnesio buvo akcinės bendrovės Vakarų skirstomieji tinklai (VST) finansų tarnybos direktore, o, susijungus Rytų skirstomiesiems tinklams (RST) ir VST į Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatorių „Lesto”, iki 2013 metų spalio mėnesio ėjo finansų ir administravimo tarnybos direktorės pareigas.

Taip pat R. Ribinskienė nuo 2016 metų vasario mėnesio iki 2019 metų rugsėjo mėnesio ėjo finansų departamento direktorės pareigas bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai”.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių. Šio žiemos sezono metu iš Lietuvos oro uostų 15 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 76 reguliariosiomis kryptimis į 51 miestą 26 šalyse.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Lietuvos oro uostuose darbą pradėjo nauja finansų departamento vadovė

(Perskaityta per mėnesį: 26, iš jų šiandien: 1.)