Finansai

Lietuvos paštas paskyrė naują finansų vadovę

Valstybės valdoma įmonė Lietuvos paštas paskyrė naują Finansų ir administravimo padalinio vadovę – ja tapo Greta Juodžiukynienė. Ji anksčiau daugiau kaip 2 metus vadovavo bendrovės Ekonomikos ir finansų departamentui, o nuo šių metų liepos mėn. buvo paskirta laikinąja finansų vadove.

Daugiau kaip 10 metų patirtį sukaupusi G. Juodžiukynienė yra atsakinga už Lietuvos pašto finansinę veiklą bei jos atskaitomybę, biudžeto kontrolę, bendrovės investicijų planavimą ir jų išorinio finansavimo poreikio vertinimą.

„Į Lietuvos paštą dirbti atėjau siekdama naujų profesinių galimybių, taip pat vienas iš motyvuojančių faktorių buvo ir pati įmonė – jos veiklos mastas, ilgametės tradicijos, bet tuo pačiu ir vykstantys dideli strateginiai pokyčiai, ambicinga ilgalaikė šiuolaikinio pašto vizija, rinkos dinamika. Su entuziazmu pradėjau ankstesnes pareigas, su lygiai tokiu pačiu priėmiau iššūkį ir ėmiausi darbų naujoje pozicijoje. Gyvename neeilinėmis sąlygomis, todėl pagrindinis prioritetas šiuo metu yra bendrovės finansinio stabilumo užtikrinimas, veikiant pandemijos sąlygomis“, – sako naujoji Lietuvos pašto Finansų ir administravimo padalinio vadovė.

G. Juodžiukynienė yra įgijusi ekonomikos mokslų daktarės laipsnį Vilniaus universitete. Ji yra Austrijos ekonomikos tyrimų instituto prie Vienos universiteto tyrėja-konsultantė bei Vilniaus universiteto makroekonominių tyrimų tyrėja.

Prieš prisijungdama prie Lietuvos pašto komandos, G. Juodžiukynienė užėmė tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ korporatyvinių finansų valdymo vadovės pareigas. Ji taip pat kaupė profesinę patirtį tarptautinėje rinkos tyrimų bendrovėje „Euromonitor International“, LR Seimo kanceliarijoje Parlamentinių tyrimų departamente.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas
Lietuvos paštas paskyrė naują finansų vadovę

(Perskaityta per mėnesį: 62, iš jų šiandien: 1.)