Finansai

Lietuvos pašto administracija planuoja persikelti į „Technopolis Ozas“ biuro patalpas

Baigėsi Lietuvos pašto skelbtas naujų administracijos patalpų konkursas. Sudarius galutinių pasiūlymų eilę paaiškėjo, kad pirmąją vietą vertinime užėmė J.Balčikonio gatvėje įsikūręs biurų kompleksas „Technopolis Ozas“. Būtent su šio biuro valdytoju ir bus pradėtos derybos dėl nuomos sutarties sudarymo, kurias planuojama užbaigti iki šių metų vasaros pabaigos.

Į naująjį biurą bus perkelti darbuotojai iš J.Jasinskio g. esančio Lietuvos pašto administracijos pastato, kurio nuomos sutartis baigsis 2023 m. balandį.

Planuojama, kad biuro nuomos sutartis su „Technopolis Ozas“ bus sudaryta 10 metų laikotarpiui, su galimybe ją nutraukti praėjus septyneriems metams. Iš viso biurų pastate Lietuvos paštas nuomosis apie 3 tūkst. kvadratinių metrų patalpas, jose bus įkurta apie 370 darbo vietų.

Naujojo Lietuvos pašto biuro nuomos konkurso laimėtojas atrinktas atsižvelgiant į ekonominio naudingumo kriterijų bei patalpų atitikimą bendrovės poreikiams – pasiekiamumą viešuoju transportu, automobilių stovėjimo vietų skaičių, nuotolį nuo miesto centro bei reikalingo ploto išdėstymą per pastato aukštus.

Rinkdamasis naująjį biurą, Lietuvos paštas orientavosi į šiuolaikišką ir ekonomišką pastatą, kuris darbuotojams būtų kiek įmanoma patogiau pasiekiamas viešuoju transportu ar kitais judumo būdais.

Svarbiu veiksniu planuojant būsimo biuro erdves taps orientavimasis į hibridinį darbo modelį, sudarantį lankstesnes galimybes darbuotojams. Biure nebeliks atskirų kabinetų – juos pakeis atskirų funkcinių komandų erdvės, kuriose darbuotojai kaskart patys galės pasirinkti darbo vietas.

Planuojama, kad į naująjį biurą Lietuvos paštas persikels 2022 metų pabaigoje – 2023 metų pirmąjį ketvirtį.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)