Finansai

LP EXPRESS nuo šiol „Vinted“ naudotojams pristatys ir siuntas į ir iš Lenkijos

Internetinės naudotų mados prekių tarpusavio prekybos platformos „Vinted“ vartotojai siuntas į ir iš Lenkijos jau gali siųsti ir naudodamiesi LP EXPRESS paslaugomis. Ši naujovė platformos nariams leis užtikrinti dar patogesnį daiktų įsigijimą arba pardavimą prekiaujant su daugiau nei 5 mln. naudotojų turinčia Lenkijos rinka. 

LP EXPRESS iki šiol „Vinted“ vartotojų siuntas pristatė tik Lietuvos vidaus rinkoje. Pačią galimybę naudotojams Lietuvoje prekiauti su nariais Lenkijoje prekybos platforma pasiūlė šių metų gegužę.

„Platesnis LP EXPRESS bendradarbiavimas su „Vinted“, esančia didžiausia naudotų mados prekių prekybos platforma visoje Europoje, leis prisidėti prie dar greitesnio, patogesnio ir kokybiškesnio siuntų gabenimo bei pristatymo abiejose šalyse. Kartu džiaugiamės, kad tai leis LP EXPRESS paslaugos privalumais įsitikinti dar platesniam klientų ratui“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Nuo praėjusių metų pabaigos „Vinted“ sudarė galimybę pasinaudoti LP EXPRESS paslauga itin paprastai. Pasirinkus šį siuntimo būdą ir sumokėjus už pirkinių krepšelį klientui atsiunčiamas siuntos numeris, kurį jis gali panaudoti bet kuriame LP EXPRESS paštomate. Jame tereikia suvesti siuntos numerį, atsispausdinti siuntos lipuką ir jį nuskanavus įdėti siuntą į paštomatą.

Šių metų balandį, atsižvelgiant į klientų norą siuntas išsiųsti ar atsiimti kuo greičiau, LP EXPRESS ketvirtadaliu sumažino užsakymui atlikti reikalingų veiksmų kiekį paštomatuose. Tuo pačiu buvo atnaujintas sistemos dizainas bei įdiegti papildomi funkcionalumai.

Šiuo metu Lietuvoje yra 285 LP EXPRESS paštomatai, vienu metu jais gali keliauti daugiau nei 44 tūkst. siuntų. Iki 2025 metų šį paštomatų tinklą planuojama išplėsti dvigubai.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 68, iš jų šiandien: 1.)