Finansai

LP EXPRESS pristato „Vinted“ siuntas į ir iš Suomijos

Didžiausios Europos internetinės naudotų mados prekių prekybos platformos „Vinted“ naudotojai iš Lietuvos jau nuo lapkričio 30 d. gali prekiauti ir su platformos nariais iš Suomijos. Siuntos į ir iš šios Šiaurės šalies klientams Lietuvoje keliauja per LP EXPRESS paštomatų tinklą.

„LP EXPRESS didžiuojasi būdamas patikimu „Vinted“ partneriu, šios platformos klientams užtikrinančiu kokybišką, greitą ir patogų siuntų pristatymą per daugiau nei 400 visoje Lietuvoje esančių mūsų tinklo paštomatų.

Džiaugiamės, kad gyventojai vis didesnį dėmesį skiria poveikio aplinkai aspektui ir įsitraukia į žiedinį elgesį. Įtakai klimatui skirtos „Vinted“ ataskaitos duomenimis, siuntų pristatymas į siuntų atsiėmimo ir palikimo vietas, pavyzdžiui paštomatus, išmetamų emisijų kiekį gali sumažinti 62 proc., palyginus su siuntų pristatymu į namus“, – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Trečiąjį 2023 m. ketvirtį 60 proc. visų siuntinių Lietuvoje buvo pristatyta per paštomatus.

LP EXPRESS jau iki šiol „Vinted“ vartotojams pristatinėjo tiek iš platformos narių Lietuvoje, tiek ir Lenkijoje įsigytas prekes. Galimybę naudotojams Lietuvoje prekiauti su nariais Lenkijoje prekybos platforma pasiūlė 2022 metų gegužę.

Pranešimą paskelbė: Lukas Zadarackas, AB Lietuvos paštas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)