Finansai

„Luminor“ bankas kviečia gilinti žinias apie klimato poveikį

Šiemet „Luminor“ bankas ėmėsi iniciatyvos supažindinti savo klientus su klimato kaitos poveikiu. Šešių internetinių seminarų cikle įvairių sričių lektoriai dalijasi savo žiniomis apie taksonomiją, tvarumo ataskaitas ir skirtingų sektorių įtaką klimato kaitai.

Anglų kalba vykstantys seminarai bus tiesiogiai transliuojami specialioje interneto svetainėje. Joje taip pat galima rasti ir ankstesnių renginių pranešimų medžiagą bei galimybę užsiregistruoti į būsimus seminarus.

„Mūsų klientai jau greitai gali susidurti su iššūkiais dėl klimato kaitos, todėl norime padėti jiems tam pasiruošti. Banko organizuojami seminarai – puiki galimybė iš ekspertų lūpų išgirsti aktualiausią informaciją apie klimato kaitą ir iš karto gauti atsakymus į rūpimus klausimus,“ – sako Kadri Vunder, „Luminor“ banko tvarumo vadovė.

Birželio 9 d. 15 val. vyksiančiame seminare ESG (angl. Environmental, Social, Governance) reguliavimo ekspertė pristatys Europos Sąjungos Taksonomijos reglamentą. Ji papasakos, kam bus taikomi taksonomijos reikalavimai, ką jie reiškia bankams, o ką – jų klientams, taip pat – kokį pranašumą turės pirmieji, pradėję tuos reikalavimus taikyti savo veikloje.

Kitus seminarus klimato kaitos temomis „Luminor“ bankas organizuos rudenį:

  • ESG ir tvarumo ataskaitų teikimo tendencijos, rugsėjo 21 d. 15 val.
  • Žemės ūkio sektoriaus poveikis klimatui, spalio 19 d. 15 val.
  • Statybos ir nekilnojamojo turto sektoriaus poveikis klimatui, lapkričio 23 d. 15 val.

 Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

 

Daugiau informacijos:
Agnė Mažeikytė
„Luminor“ komunikacijos projektų vadovė
Tel.: +370 673 46337
el. p.: agne.mazeikyte@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)