Finansai

„Luminor“ skelbia naujai paskirtus stebėtojų tarybos narius

Luminor Bank AS”, stiprindamas savo valdymo struktūrą, paskyrė Andreasą Treichlą į „Luminor“ banko stebėtojų tarybą. Be A. Treichlo, 2022 m. prie tarybos prisijungė dar du nariai – Elanora Rose (Elly) Hardwick ir Ottaras Ertzeidas.

A.Treichlas yra itin patyręs vadovas, bankininkystės sektoriuje sukaupęs keturiasdešimties metų patirtį, daugiausia srityse, susijusiose su banko strategija, pertvarka ir prekės ženklu. Jis daugiau kaip dvidešimtmetį iki 2019-ųjų dirbo „Erste Group Bank AG“ vadovu, kur daugiausia dėmesio skyrė skaitmenizavimui bei finansiniam raštingumui. Jam vadovaujant buvęs Vienos taupomasis bankas tapo vienu iš pirmaujančių mažmeninių bankų Vidurio ir Rytų Europoje, turinčiu daugiau nei 17 mln. klientų.

2020 m. A. Treichlas buvo paskirtas eiti Erste fondo direktoriaus pareigas. Jis taip pat yra Europos forumo „Alpbach“ vykdomosios tarybos pirmininkas ir Vienoje veikiančio Vidurio Europos universiteto patikėtinių tarybos narys.

Kita stebėtojų tarybos narė Elanora Rose (Elly) Hardwick į „Luminor“ banko stebėtojų tarybą buvo išrinkta 2022 m. balandį. E. R. Hardwick yra finansinių paslaugų vadovė, turinti daugiau kaip dvidešimties metų patirtį srityse, susijusiose su inovacijomis, rinkomis ir technologijomis. Prieš tapdama „Luminor“ banko stebėtojų tarybos nare, ji dirbo „UBS Group Ag“ skaitmeninių technologijų vadove, anksčiau – „Deutsche Bank AG“ inovacijų skyriaus vadove.

E. R. Hardwick yra „Axis Capital Holdings Ltd“ direktorė – konsultantė ir Rizikos, bendrovių valdymo ir skyrimo komiteto bei Atlygio komiteto narė. Ji taip pat eina „Alpha Services & Holdings“ ir „Alpha Bank Group“ direktoriaus – konsultanto pareigas ir yra šių įmonių Bendrovių valdymo, tvarumo ir skyrimo komiteto pirmininkė bei Audito komiteto narė. Be to, E. R. Hardwick yra nepriklausoma Kembridžo universiteto audito komiteto narė.

Kitas naujas stebėtojų tarybos narys Ottaras Ertzeidas, bankininkystės srities ekspertas, turintis daugiau kaip trisdešimties metų patirtį, prie „Luminor“ banko stebėtojų tarybos prisijungė 2022 m. sausį. Prieš tapdamas stebėtojų tarybos nariu, O. Ertzeidas ėjo „DNB ASA“ ir „DNB Bank ASA“ grupės finansų direktoriaus pareigas ir buvo Grupės valdančiosios tarybos narys, o dar anksčiau vadovavo „DNB“ Rinkų ir investicinės bankininkystės skyriams.

O.Ertzeidas yra „DNB Livsforsikring AS“ direktorių valdybos narys ir valdybos pirmininko pavaduotojas, taip pat „DNB Livsforsikring AS“, „Argentum Fondsinvesteringer AS“, „Verdipapirforetakenes Sikringsfond“ ir „Dextra Artes AS“ valdybų pirmininkų pavaduotojas. Be to, jis yra ir „Yara International ASA“ skyrimo komiteto narys.

Pristatydamas naujus narius, „Luminor“ stebėtojų tarybos pirmininkas Nilsas Melngailis sakė:

„Labai džiaugiuosi, kad Andreasas, Elly ir Ottardas prisijungė prie stebėtojų tarybos, ir tikiu, kad jų indėlis bus nepaprastai vertingas. Pritraukdami plačių kompetencijų ir daug patirties turinčius narius, siekiame padėti „Luminor“ vadovams įgyvendinti banko strategiją ir užtikrinti, kad būtų laikomasi aukščiausių verslo valdymo standartų.“

„Luminor Bank AS“ stebėtojų tarybą šiuo metu sudaro pirmininkas Nilsas Melngailis ir nariai Bjørnas Erikas Naessas, Michaelas Jacksonas, Ottaras Ertzeidas, Nadimas El Gabbani, Maria Elena Cappello, Mathiasas Favetto, Betsy Nelson, Elanora Hardwick ir Andreasas Treichl.

Apie „Luminor“: 
Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį. 

Daugiau informacijos: 
Indrė Baltrušaitienė   
Luminor“ komunikacijos vadovė 
Tel.: +370 676 45334
El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com 

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)