Finansai

„Mantinga“ žengė į Pietų Amerikos rinką

Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių įmonė „Mantinga“ žengia į Pietų Amerikos rinką. Birželio mėnesį pirmoji bendrovės produkcija buvo išsiųsta į Čilę ir šalį pasieks rugpjūčio pirmąją savaitę. Į šią Lotynų Amerikos šalį iškeliavo penkių skirtingų rūšių sumuštiniai.

„Džiaugiuosi, jog atvėrėme Pietų Amerikos rinką. Tikiuosi ir tikiu, kad eksporto apimtys augs ne tik Čilėje, bet ir likusiose regiono valstybėse. Prieš didindami eksporto apimtis, analizuosime, kaip sekasi sumuštinių kategorijos prekėms“, – sako įmonės generalinis direktorius Mantas Agentas. 

Dėl eksporto į Čilę dialogas startavo prieš kelerius metus. Tąkart pats klientas, veikiantis didmeninės prekybos srityje, kreipėsi dėl galimo šaldytų sumuštinių produkcijos tiekimo. Norint siųsti produkciją į Čilę, reikėjo atnaujinti etiketes, ingredientus, prisitaikyti prie kitų šalyje esančių reikalavimų ir ypatumų. Pirmiausiai buvo siunčiami prekių pavyzdžiai, tuomet gautas pirmasis užsakymas.

„Mantinga“ – didžiausias regiono darbdavys bei mokesčių mokėtojas. Įmonė veikia nuo 1998 m. Šiuo metu joje veikia 3 gamyklos ir siūloma daugiau kaip 1000 įvairių gaminių. Pastarieji yra eksportuojami į 36 pasaulio valstybes.

Pranešimą paskelbė: Kristina Rancaitė, UAB „Mantinga“

(Perskaityta per mėnesį: 2, iš jų šiandien: 1.)