Finansai

„Mars Lietuva“ investavo 1,2 mln. eurų į gamybos modernizavimą

Gargždai, 2020 m. liepos 17 d. — Šiemet investavusi 1,2 mln. eurų, Gargžduose įsikūrusi maisto augintiniams gamykla „Mars Lietuva“ baigė modernizuoti gamybos proceso dalį, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui.  Bendrovės teigimu, nauja investicija prisidės prie darbo vietų ergonomikos, šiai sričiai įmonė nuolat skiria daug dėmesio.

„Trys gamybos linijos šiame taške, kuriame produkcijos maišeliai sudedami į padėklus sterilizavimui, jau buvo iki šiol modernizuotos. Dabar automatizavimo įrenginį baigėme diegti ir ketvirtojoje linijoje, kur iki šiol dar reikėjo fizinio darbuotojų indėlio. Nuolat investuojame  į darbo aplinkos gerinimą ir į technologijas, o pastaroji investicija ir atspindi mūsų siekį kuo efektyviau panaudoti žmogiškuosius išteklius, tuo pačiu metu taikant modernias technologijas“, – pažymi „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Iš viso nuo 2010 m. į gamybos linijų dalies, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui, modernizavimą įmonė investavo apie 6,5 mln. eurų.

Prie įrenginio, kuris leido modernizuoti šią dalį gamybos proceso, sukūrimo didele dalimi prisidėjo pačios „Mars Lietuva“ inžinieriai – jų sprendimų dėka tarptautinių tiekėjų gaminamas įrenginys buvo pritaikytas konkrečiai gamybos proceso daliai.

„Atsiradęs Gargžduose, dabar šis įrenginys tapo savotišku standartu ir kitose „Mars“ korporacijos gamyklose pasaulyje, pavyzdžiui, yra įdiegtas maisto augintiniams gamykloje Brazilijoje, Austrijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse“, – sako A. Žemaitienė.

Per parą „Mars Lietuva“ gamykloje Gargžduose pagaminama beveik 300 tonų maisto gyvūnams augintiniams.

2019 metais „Mars Lietuva“ investicijos į ilgalaikį materialųjį turtą iš viso sudarė 8,8 mln. eurų, daugiausia investuota į gamybinių pajėgumų didinimą – gamybinių patalpų plėtrą, gamybos linijų modernizavimą, darbo aplinkos gerinimą.

Apie „Mars Lietuva“:

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais. 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

MINDAUGAS RUPŠYS

KORPORACINIŲ REIKALŲ VADOVAS REGIONUI

UAB „MARS LIETUVA“

T: +370 46 394 820

E: MINDAUGAS.RUPSYS@EFFEM.COM

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“
„Mars Lietuva“ investavo 1,2 mln. eurų į gamybos modernizavimą

(Perskaityta per mėnesį: 15, iš jų šiandien: 1.)