Finansai

„McDonald’s“ Lietuvoje vasarą įdarbins daugiau nei 230 naujų darbuotojų

Dėl planuojamos veiklos ir restoranų plėtros „McDonald‘s“ šią vasarą įdarbins daugiau nei 230 žmonių. 180 darbuotojų bus įdarbinti laikinai, vasaros sezonui, o dar 50 darbuotojų – naujai atidaromame „McDonald‘s“ restorane. Taikomasi į nepatyrusius darbuotojus, kuriems tai yra karjeros augimo ir asmeninio tobulėjimo galimybė.

14-oje „McDonald‘s“ restoranų Lietuvoje daugiausia dirba jauni žmonės – net 73 proc. iš 840 darbuotojų yra iki 24 metų amžiaus. Vidutinis restoranų darbuotojų amžius – 22 metai, o vadybininkų – 29 metai. Daugumai šių darbuotojų „McDonald‘s“ suteikė pirmąją profesinę darbo patirtį.

„Nors ankstesnė darbo patirtis neabejotinai vertinga – tai ne esminė sąlyga, siekiant įsidarbinti. Tikime, kad žinių semiamasi ne tik mokymo įstaigos suole, bet ir iš supančio pasaulio. Dėl šios priežasties, siekiame sukurti darbinę aplinką, kur jaunimas galėtų panaudoti savo turimus įgūdžius, pasitikrinti žinias bei greitai įgyti naujos patirties ir įgūdžių būsimai karjerai. Toks ir yra mūsų karjeros augimo kelias, kur galima gauti reikalingų mokymų ir visapusiškų žinių apie darbo pasaulį“, – sako Elina Aščuka, „McDonald‘s“ žmogiškųjų išteklių ir mokymų direktorė Baltijos šalyse.

„McDonald‘s“ suteikia lankstų darbo grafiką, kuris jaunimui leidžia pasirinkti tinkamą darbo laiką pagal jų dienotvarkę ir paskaitų tvarkaraštį. Tai padeda darbuotojams suderinti praktinę patirtį su mokymosi įstaigoje įgyjamomis žiniomis. „McDonald‘s“ taip pat suteikia galimybę dirbti ne visą darbo dieną – taip dirba net apie 80 proc. visų darbuotojų.

„Darbuotojams yra svarbios ne tik karjeros galimybės, bet ir vidinė kultūra bei moderni darbo aplinka. Per pastaruosius 3 metus „McDonald‘s“ restoranai Lietuvoje buvo modernizuoti – juose gausu inovatyvių sprendimų ir naujausių technologijų, kurios sukuria modernią ir patogią aplinką tiek restorano svečiams, tiek mūsų darbuotojams“, – teigia Elina Aščuka.

2019 metais „McDonald‘s“ planuoja investuoti daugiau nei 280 tūkst. eurų, siekiant pritraukti, mokyti ir tobulinti motyvavimo programą Lietuvoje, kad naujiems darbuotojams įsilieti į kolektyvą būtų paprasta, o esamų darbuotojų talentai skleistųsi.

Paraiškų dėl darbo pateikimas: http://www.mcd.lt/darbas

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai“

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)