Finansai

Medikams perduota tūkstančiai pirštinių ir medicininių kaukių iš Kinijos

Bendradarbiaujant tarptautinei telekomunikacijų bendrovei „Huawei“ ir Kinijos prekybos rūmams Lietuvos ligoninėms ir gydymo įstaigoms pristatyta didžiulė vienkartinių pirštinių ir medicininių kaukių siunta. Šių apsaugos priemonių stokoja su pasauline koronaviruso pandemija kovojantys Lietuvos medikai. Lėktuvas su siuntiniu iš Kinijos nusileido praėjusią naktį, o penktadienį 16 val. priemonės buvo perduotos Sveikatos apsaugos ministerijai. Ji priemones paskirstys labiausiai jų stokojančioms įstaigoms.

„Huawei“ aktyviai seka viruso plitimo situaciją pasaulyje ir nori kartu su partneriu suteikti reikiamą pagalbą Lietuvos medicinos sistemai ir žmonėms. Tačiau norint veiksmingai kovoti su pandemija, pirmiausia reikia turėti prieigą prie būtiniausių išteklių, tokių kaip medicininės pirštinės ir kaukės. Per rekordiškai trumpą laiką, dirbdami su partneriais Lietuvoje ir Kinijoje, sugebėjome suorganizuoti šį paketą Lietuvos medikams“, – sako Ricky Chen, „Huawei Technologies“ vadovas Baltijos šalyse.

Į Lietuvą būtinos medikų apsaugos priemonės atvyko specialiu lėktuvo reisu iš Daliano miesto šiaurės rytų Kinijoje. Tai neatlygintina verslo parama su koronaviruso epidemija kovojantiems Lietuvos medikams.

Apie „Huawei“

Įkurta 1987 m., „Huawei“ yra pirmaujanti pasaulinė informacinių ir ryšių technologijų (IRT) infrastruktūros ir išmaniųjų įrenginių tiekėja. Esame įsipareigoję skaitmeninti kiekvieną asmenį, namą ir organizaciją visiškai sujungtame, intelektualiame pasaulyje.

„Huawei“ produktų, sprendimų ir paslaugų „end-to-end“ portfelis yra konkurencingas ir saugus. Atvirai bendradarbiaudami su ekosistemos partneriais, mes sukuriame ilgalaikę vertę savo klientams, siekdami suteikti žmonėms daugiau galimybių, praturtinti buitį ir įkvėpti naujoves bet kokios formos ir dydžio organizacijose. „Huawei“ naujovės daugiausia dėmesio skiria klientų poreikiams. Mes daug investuojame į pagrindinius tyrimus, daugiausia dėmesio skirdami technologiniams proveržiams.

Pranešimą paskelbė: Inga Petrauskaitė, UAB „INK agency“

(Perskaityta per mėnesį: 12, iš jų šiandien: 1.)