Finansai

Nauja advokatų kontora WINT subūrė žinomus teisės specialistus

Pastaruoju metu gausioje įvykių Lietuvos teisės paslaugų rinkoje naujas žaidėjas – advokatų profesinė bendrija WINT. Šiuo metu komandos branduolį sudaro buvę advokatų kontoros „TGS Baltic“ teisininkai, o WINT partneriais tapo trys rinkoje puikiai žinomi profesionalai – Daiva Ušinskaitė-Filonovienė, Giedrius Danėlius ir Andrius Iškauskas. 

WINT teiks plataus spektro teisines paslaugas verslui: ginčų, restruktūrizavimo ir bankrotų, baudžiamosios, įmonių ir komercinės teisės, viešųjų pirkimų, mokesčių restruktūrizavimo, asmens duomenų, intelektinės nuosavybės, technologijų, startuolių ir fintech sričių teisinės aplinkos. WINT kūrėjai teigia, kad universalumo strategijos ketinama laikytis ir kontorai plečiantis.  

„Tiek partneriai, tiek WINT teisininkai yra sukaupę daug patirties labai skirtingose srityse – nuo baudžiamosios teisės iki  asmens duomenų apsaugos. Todėl nelaikome savęs specializuota ar nišine advokatų kontora. Daug metų teisės paslaugų rinkoje vyko intensyvus konsolidavimosi procesas, tačiau šiuo metu išsiplėtusios ir gal kiek nerangios struktūros ima trupėti ir randasi paklausa dinamiškoms, profesionalioms ir įvairialypės patirties turinčioms komandoms, darančioms tai, ką geriausiai išmano – tokia yra WINT“, – sakė WINT partnerė D. Ušinskaitė-Filonovienė.

Buvusi advokatų kontorų „AAA LAW“ bei „TGS Baltic“ partnerė D. Ušinskaitė-Filonovienė yra sukaupusi didelę patirtį akcininkų ginčuose, vienose didžiausių Lietuvos teisminėje praktikoje žalos priteisimo bylose, sudėtingose skolų administravimo, restruktūrizavimo ir išieškojimo bylose, didžiausiose Lietuvos istorijoje bankroto ir restruktūrizavimo bylose.

WINT partneris Giedrius Danėlius – ilgametis prokuratūros darbuotojas, buvęs Klaipėdos apygardos vyriausiasis prokuroras, pastaruoju metu buvo asocijuotasis „TGS Baltic“ partneris.  G. Danėlius yra baudžiamosios teisės ekspertas, sukaupęs išskirtinės teisinės ir praktinės patirties trijų apygardų prokuratūrose ir vadovaudamas Klaipėdos miesto apylinkės ir apygardos prokuratūroms. Specializuojasi itin sudėtingose baudžiamosiose ir administracinėse bylose. Antrą kadenciją vadovauja advokatūros Baudžiamojo proceso ir baudžiamosios teisės komitetui.

WINT partneris Andrius Iškauskas pastaraisiais metais buvo advokatų kontoros „AAA Law“ partneris. A. Iškauskas turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirties autorių teisių, gretutinių teisių bei technologijų teisės,  asmens duomenų apsaugos srityse, taip pat specializuojasi žiniasklaidos, reklamos, sutarčių teisės bei viešųjų pirkimų srityse, konsultuoja startuolius, atstovauja Lietuvos bei užsienio įmones teisminiuose ginčuose.

Šiuo metu WINT komandą sudaro 10 teisininkų. Kontoros būstinė įsikūrė Vilniuje.

Daugiau informacijos:

Daiva Ušinskaitė-Filonovienė

Tel.: +370 615 69360

El. paštas: d.filonoviene@wint.lt

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“

(Perskaityta per mėnesį: 17, iš jų šiandien: 1.)