Finansai

Nauja „Maxima X“ įsikūrė greta magistralės – Kauno rajone

Visai prie pat Kauno gruodžio 15 dieną, ketvirtadienį, duris atvėrė nauja „Maxima X“ parduotuvė – patogi kiekvienam, važiuojančiam magistraliniu keliu A1. Puikus privažiavimas, automobilių aikštelė ir parduotuvė, kurioje pirkėjai ras atnaujintą pačių populiariausių ir reikalingiausių prekių asortimentą.

„Nauja parduotuvė Giraitėje, Automagistralės g. 4, sukurta atsižvelgiant į keliaujančių pirkėjų poreikius, kad apsipirkti būtų galima greitai, o tada – vėl leistis į kelią. Taip pat mąstėme ir apie vietos gyventojus – Kauno apylinkės sparčiai auga ir plečiasi. Mūsų parduotuvė su tame pačiame pastate veikiančiais verslais pastebimai pagerina infrastruktūrą, įsilieja į bendruomenės gyvenimą. Žmonėms padėsime sutaupyti daug laiko, kurio ypač dabar, artėjant šventėms, neretai pritrūksta“, – teigia Liusana Krivonė, prekybos tinklo „Maxima“ Prekybos departamento direktorė.

Į naują parduotuvę lietuviškas prekybos tinklas investavo 347 tūkst. eurų. Tame pačiame pastate dar veiks picerija, vaistinė, gėlių prekyvietė, vaisių ir daržovių, gurmaniškų maisto produktų, žuvies ir jūros gėrybių parduotuvės, taip pat – alaus parduotuvė, gyvūnų prekių parduotuvė, pašto siuntų terminalas.

Iš NT vystytojo parduotuvę valdanti bendrovė išsinuomojo daugiau negu 1180 kv. m. ploto. Iš jo maždaug 760 kv. m. bus prekybinis. „Maximoje X“ veiks 3 paprastos kasos ir 5 savitarnos kasos, lauke gėrimų užstato pakuotes priims naujas taromatas.

L. Krivonė atkreipia dėmesį, jog per pirmąsias keturias dienas po parduotuvės atidarymo (gruodžio 15–18 dienomis) visų pirkėjų laukia daugybė patrauklių akcijų ir staigmenų, kurios tapo „Maximos“ parduotuvių atidarymo švenčių tradicija.

Gausus šviežių daržovių ir vaisių pasirinkimas, šviežių ir dar šiltų bandelių kvapas – tai tik pora priežasčių, kodėl pirkėjai turėtų pamėgti Kauno rajone, Giraitėje, atidaromą parduotuvę. O magistrale keliaujantys į sostinę arba pajūrį alkį galės numalšinti jau paruoštais kulinarijos ir konditerijos gaminiais, taip pat įsigyti mėgstamų šviežio ir šaldyto maisto prekių – net Kūčių vakarienei ar Kalėdoms.

L. Krivonė tikisi, kad naujai atidaryta parduotuvė vietos gyventojams šventes padės sutikti ramiau, lėtesniu ritmu, su mažiau skubos. „Malonu, kad galime prisidėti prie patogesnės ir geresnės gyvenamosios aplinkos“, – teigia L. Krivonė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Nauja „Maxima X“ įsikūrė greta magistralės – Kauno rajone

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)