Finansai

NOOR: iš „SPC legal“ ir „WINT law firm“ gimusi nauja advoka-tų kontora

NOOR: iš „SPC legal“ ir „WINT law firm“ gimusi nauja advokatų kontora

Lietuvos teisės paslaugų rinkoje – naujas ambicingas žaidėjas. Šešiasdešimt teisės specialistų iš „SPC legal“ ir „WINT law firm“ susibūrė į advokatų kontorą  NOOR. Iškart tarp didžiausių Lietuvoje advokatų kontorų įsiterpianti NOOR yra universali pagal gebėjimus atskirose teisės srityse, tačiau išsiskirs savo atvirumu bei neformaliu santykiu su klientais.

NOOR vadovų komandą sudaro keturių narių valdyba ir vadovaujantis partneris Giedrius Murauskas.

Žodis „noor“ reiškia lengvumą bei šviesą ir šie žodžiai puikiai tinka apibūdinti mūsų charakterį. NOOR apjungė „SPC legal“ ir „Wint law firm“ geriausias savybes ir patirtis, o išaugusį mūsų potencialą pirmiausia galės įvertinti esami abiejų kontorų klientai“, – sakė G.Murauskas.

Maždaug dešimtmetį Lietuvos rinkoje vyko advokatų kontorų skaidymasis į mažesnes komandas ir šis procesas buvo pagrįstas prielaida, kad didieji žaidėjai tampa pernelyg gremėzdiški ir nutolę nuo kliento. Šiuo metu vyksta atvirkščias procesas, kurio metu konsoliduojasi tas pačias vertybes turintys teisininkai, mokantys ir galintys dirbti kitaip. NOOR bus didelė advokatų kontora, su kuria klientui lengva dirbti”, – pažymėjo buvusi „WINT law firm“ vadovaujančioji partnerė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė, kuri dabar dirbs NOOR valdyboje.

Įmonėje veikia 9 skirtingų praktikų grupės, kurioms vadovauja NOOR partneriai. DaivaUšinskaitė-Filonovienė vadovauja NOOR ginčų praktikos grupei, Giedrius Murauskas yra restruktūrizavimo ir bankroto praktikos vadovas. Nusikaltimų versle ir atitikties praktikos grupei vadovauja Giedrius Danėlius, įmonių ir sandorių – Mindaugas Rimkus, darbo teisės, migracijos ir azartinių lošimų – Marius Rindinas, nekilnojamojo turto ir statybos – Povilas Karlonas, mokesčių teisės – Dainius Daugirda, viešųjų pirkimų – Daiva Lileikienė, technologijų, medijų ir intelektinės nuosavybės – Andrius Iškauskas.

NOOR iš viso dirba 60 specialistų.

Daugiau informacijos:
Vaidotas Vyšniauskas

“Publicum FComm”

+370 612 73474

v.vysniauskas@fcomm.lt

Pranešimą paskelbė: Liutauras Elkimavičius, Publicum Financial Communications, UAB
NOOR: iš „SPC legal“ ir „WINT law firm“ gimusi nauja advoka-tų kontora

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)