Finansai

„Nordstreet“ pasirinko komunikacijos partnerius – LKI Consulting

Sutelktinio finansavimo platforma „Nordstreet“ komunikacijos partneriais pasirinko “LKI Consulting” agentūrą. Ši agentūra teikia rinkodaros paslaugas į verslas verslui (ang. “B2B”) orientuotoms kompanijoms ir yra atsakinga už „Nordstreet“ ryšius su žiniasklaida bei skaitmeninę komunikaciją.

Šiuo metu „Nordstreet“ platforma kuria planus savo įmonės pozicijos stiprinimui rinkoje, vardo žinomumo didinimui bei plėtrai Lietuvoje ir už jos ribų. Todėl “Nordstreet” pasirinko komunikacijos agentūrą, dirbančią išskirtinai su technologijų kompanijomis ir turinčią ilgametę patirtį bendradarbiaujant su įmonėmis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.  

„Mes ieškojome rinkodaros partnerių, kurie ne tik teiktų komunikacijos paslaugas, bet ir gerai išmanytų technologijų sektorių, suprastų mūsų veiklos pobūdį bei turėtų patirties dirbant tarptautinėje rinkoje. Būtent šie aspektai yra pagrindiniai “LKI Consulting” išskirtiniai bruožai, dėl kurių nusprendėme bendradarbiauti su šia agentūra“, –  dalijasi Nordstreet atstovas.

Komunikacijos agentūros “LKI Consulting” vadovės Lauros K. Inamedinovos teigimu, neretai, su technologijomis ar finansais dirbančios įmonės stokoja teisingos komunikacijos, o rinkodaros specialistai, neišmanydami šios srities, nesirenka dirbti su šiomis kompanijomis. 

„Na o mūsų agentūra yra orientuota į verslas verslui įmonių, veikiančių technologijų sektoriuje komunikaciją, o dauguma mūsų klientų sudaro tarptautinės įmonės, dirbančios technologijų srityje“, – pažymi Laura K. Inamedinova.

Komunikacijos agentūra “LKI Consulting” yra bendradarbiavusi su „Interactio“, „ZITICITY“, „Newcrush“, „Paysera“ ir kitomis Lietuvos, bei tarptautinėmis organizacijomis.

Apie „Nordstreet

Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka, kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai, bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.lt

 Apie LKI Consulting

“LKI Consulting” yra Londone įsikūrusi tarptautinė rinkodaros agentūra, orientuota į verslas verslui (ang. “B2B”) įmonių, veikiančių technologijų srityje, konsultavimą. Pagrindiniai agentūros klientai tai ankstyvosios stadijos startuoliai, taip pat vėlesnio etapo technologijų įmonės bei vidutinio dydžio verslai. 

“LKI Consulting” išskirtinumas – ilgametė patirtis dirbant su technologijomis, finansų, IT srityse veikiančiais verslais. Tai agentūrai leidžia geriau suprasti klientų produktus bei paslaugas ir pasiūlyti šiuolaikišką komunikacijos strategiją.

Agentūra siūlo platų rinkodaros paslaugų pasirinkimą: vykdo rinkos tyrimus, kuria strategijas, interneto svetaines, grafinį dizainą, taip pat užsiima viešaisiais ryšiais ir socialinių tinklų valdymu. Per 6 metus agentūra sukūrė virš 1000 projektų bei ivykdė daugiau nei 250 klientų užsakymų.

www.lkiconsulting.org 

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

(Perskaityta per mėnesį: 27, iš jų šiandien: 1.)