Finansai

Nuo šiol su „Wizz Air“ virtualiu asistentu klientai gali bendrauti ir „Facebook Messenger“ programėlėje

Vilnius, gruodžio 3 d. „Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europos oro bendrovė, praneša, kad jos virtualus pokalbių robotas „Amelia“ nuo šiol klientus aptarnaus ir „Facebook Messenger“ programėlėje. Oro linijos siekia, kad keleiviai galėtų kuo greičiau ir lengviau gauti jiems rūpimą informaciją apie keliones ir skrydžius.

Amerikiečių aviacijos pradininkės Amelios Earhart garbei pavadintas „Wizz Air“ virtualus asistentas „Facebook Messenger“ programėlėje – naujausia bendravimo priemonė, kuria naudodamiesi klientai gali užduoti klausimus apie savo užsakymus, skrydžių būseną, „Wizz Air“ produktus bei paslaugas. Vartotojams tereikia parašyti klausimą socialinio tinklo „Facebook“ „Wizz Air“ paskyroje arba „Messenger“ programėlėje. Su pokalbių robotu taip pat galima bendrauti oro linijų wizzair.com tinklalapyje anglų, italų ir vokiečių kalbomis. Tai greičiausias ir lengviausias būdas gauti dominančią informaciją tiesiai iš „Wizz Air“.

„Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti dar vieną komunikacijos būdą, kuris leidžia gauti  daugiau informacijos apie užsakymus, skrydžius, produktus bei paslaugas. Mes ir toliau investuojame į kokybišką paslaugų automatizavimą ir procesų skaitmenizavimą, kad klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas. „Facebook Messenger“ pokalbių robotas suteikia klientams greitą ir paprastą būdą gauti daugiau informacijos apie procesus, susijusius su skrydžio informacijos valdymu, pvz., užsakymo keitimą, skrydžio būsenos patikrinimą ar bagažo pridėjimą prie užsakymo. „Wizz Air“ ir toliau plės „Amelia“ galimybes; savo klientams norime pasiūlyti kuo platesnę savitarnos galimybių įvairovę“, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 145 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Daugiau informacijos:

Birutė Stanevičienė / UAB „Adverum“ / +370 65634995

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pranešimą paskelbė: Indrė Stonkutė, UAB ADVERUM

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)