Finansai

„Omberg“ vykdomąja direktore pradeda dirbti D. Andrulionienė

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Omberg“ vykdomosios direktorės pareigas eina Dalia Andrulionienė. Ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusi specialistė reikšmingai sustiprins bendrovės vadovų komandą.

„Verslo aplinka šiuo metu yra hiperdinamiška – susidariusi situacija reikalauja telkiančios lyderystės, nuolatinės situacijos analizės ir greitos reakcijos, prisitaikant prie pasikeitimų, atrandant ir išnaudojant naujas galimybes. Praėjusiais metais užkopėme iki antros daugiausia būstų sostinėje pardavusių vystytojų vietos, tad siekiame dar labiau sustiprinti esamų bei potencialių klientų pasitikėjimą. Vertiname D. Andrulionienės sukauptą ligšiolinę patirtį, ji bus labai reikšminga toliau įgyvendinant įmonės strategiją ir siekiant joje iškeltų tikslų“, – sako Mindaugas Mockus, „Omberg“ savininkas ir direktorius.

„Vertinu galimybę prisijungti prie ambicingų tikslų siekiančios komandos. Didžiulis kompanijos augimas per pastaruosius porą metų rodo aukštą klientų įvertinimą ir augančią konkurenciją nekilnojamojo turto rinkoje. Tikiu, kad sukauptomis žiniomis ir patirtimi kitose organizacijose dirbant dėl kliento, prisidėsiu tiek prie ilgalaikių tikslų įgyvendinimo, tiek ir priimant tvarius sprendimus šiuo iššūkių laikotarpiu, – sako D. Andrulionienė.

D. Andrulionienė anksčiau ėjo būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupės „Civinity vadovės ir valdybos narės pareigas, buvo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ generaline direktore ir valdybos pirmininke. Taip pat – tuometės „Lietuvos energijos“ bei LESTO valdybos nare, yra ėjusi vadovaujančias pareigas leidybos bei draudimo įmonėse.

„Omberg“ per 2019 metus pardavė 456 būstus ir buvo antroje daugiausia būstų sostinėje parduodančių vystytojų vietoje. Per pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovė susitarė dėl 83 būstų pardavimo.

Šiuo metu „Omberg“ Vilniuje vysto „Bajorų lajų“, „Grigalaukio dominijos“ ir „Viršuliškių stogų“ projektus.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)