Finansai

„OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo komunikacijos ir kultūros vadove tapo Raminta Vileniškienė

Vieno didžiausių šalies bankų „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo komunikacijos ir kultūros vadovės pareigas pradeda eiti Raminta Vileniškienė. Ji bus atsakinga už filialo komunikaciją, banko pozicionavimą, žinomumą, komandos formavimą ir vidinę kultūrą. 

„Kultūra ir komunikacija – itin svarbios šiuolaikinės organizacijos funkcijos, džiaugiuosi, kad sustipriname mūsų komandos kompetencijas šioje srityje ir prie mūsų prisijungia didelę patirtį šioje srityje turinti profesionalė“, – sako Leda Iržikevičienė, „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo vadovė.

R. Vileniškienė yra sukaupusi daugiau nei dvidešimties metų finansinių paslaugų rinkodaros, komunikacijos, socialinės atsakomybės, darbdavio įvaizdžio, vidinės komunikacijos projektų patirtį tokiose įmonėse kaip „Gjensidige“, „Nordea“.   

„Man garbė prisijungti prie vieno didžiausių Europos bankų, turinčių ilgą istoriją, aukštos reputacijos prekės ženklą, patikrintas vertybes ir įmonės kultūrą. Per 10 metų Lietuvos komanda pasiekė stulbinamų verslo rezultatų – veikdama nuosekliai, užtikrintai ir girdėdama klientus. Sieksiu, kad rinka dar daugiau sužinotų apie mūsų banką, o kolegos didžiuotųsi savo pasiektais rezultatais“, – sako R. Vileniškienė.

„OP Corporate Bank“ Lietuvoje dirba daugiausia su didžiosiomis ir pirmaujančiomis vidutinėmis įmonėmis. Lietuvos banko duomenimis, „OP Corporate Bank“ Lietuvos filialas yra šeštas didžiausias bankas šalyje pagal valdomą turtą.

„OP Corporate Bank“ Lietuvos filialas, paskutinės praėjusių metų dienos duomenimis, Lietuvos įmonėms yra suteikęs 1,2 mlrd. EUR finansavimo. Filialo paskolų portfelis sudaro 704 mln. EUR ir yra 10,2% didesnis nei ankstesniais metais, o lizingo portfelis siekia 482 mln. EUR ir per metus paaugo 7,6%. 

„OP Corporate Bank“ veikia ir namų rinka laiko Suomiją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. Bankas yra didžiausios Suomijos finansinių paslaugų grupės „OP Financial Group“ dalis.

„OP Financial Group“ praėjusiais metais gavo 3,512 mlrd. EUR pajamų ir uždirbo 1,265 mlrd. EUR pelno iki mokesčių. „OP Financial Group“ paskolų portfelis metų pabaigoje pasiekė 99 mlrd. EUR. Grupėje dirba vidutiniškai 13.000 darbuotojų, iš kurių 54 specialistai – Lietuvoje.  

Pranešimą paskelbė: Rita Saunorytė Norutienė, Komunikacijos agentūra „Chestnut“ (MB „Žydintis kaštonas“)
„OP Corporate Bank“ Lietuvos filialo komunikacijos ir kultūros vadove tapo Raminta Vileniškienė

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)