Finansai

Padėk Doup po Kalėdų eglute: padovanok artimajam praktišką ir ekologišką dovaną

Kalėdos artėja vis greičiau, o kartu su jomis – artumo, meilės ir dovanų metas! Ar jau išsirinkote dovanas savo artimiesiems? Jeigu to padaryti dar nepavyko, Doup siūlo praktišką ir universalią dovaną – skaitmenines korteles, kurios padės visiems, nuo studento iki itin savo srityje įsitvirtinusio verslininko.

Kas yra Doup vizitinės kortelės?

Doup kortelės išsiskiria klasikiniu dizainu, patogia forma ir itin priimtina kaina. Už vieną kortelę jums reiks sumokėti mažiau nei už keturis kavos puodelius – tai ya puiki investicija į ateitį, atverianti duris naujoms pažintims ir tvirtiems verslo santykiams. Ant kortelės esantis QR kodas leis perduoti asmeninę informaciją jį nuskanavus, o į kortelę įtaisytas NFC čipas dar lengviau palengvins darbus. Priglaudus kortelę prie mobiliojo įrenginio, kito žmogaus telefono ekrane atsivers asmeninė nuoroda su joje pateikta informacija.

Kokių alternatyvų turi Doup?

Žmonės, kurie nenori įsigyti vizitinių kortelių, gali rinktis iš NFC apyrankės ar lipduko. Šie variantai ypač patogus greitų renginių metu, nes kišenėse nereikės ieškoti kortelės, būtent šie produktus rekomenduojama užsidėti matomiausioje vietoje. Nusipirkę kurią nors iš šių prekių, naudotojai gaus prisijungimą prie Doup aplikacijos, kurioje galės tvarkyti duomenis bei kontaktuoti su kitais žmonėmis. O pritrūkus fuknicjų, visada galima užsisakyti Doup PRO prenumeratą – tik už 2,95 eurus per mėnesį, vartotojai galės pasinaudoti gausybe įvairiausių funkcijų.

Kodėl Doup yra gera dovana?

Dovanojant dovanas svarbu atkreipti į du dalykus – ar jūsų staigmena yra tai, ką jūsų artimas žmogus mėgsta, ar praktiška dovana. Praktiškumas nudžiugina žmones, o dovanos, tinkamos naudoti visus metus, įsimena ilgam. Doup būtent tai ir pažada, naudotojai galės naudotis kortele ne tik metus, bet ir gerokai ilgiau. Doup vizitinės yra ilgaamžės, pagamintos iš perdirbtų žaliavų ir patvarios kelionių ar renginių metu. Pasirinkę Doup užstikrinsite, kad jūsų artimasis galės mėgautis Kalėdų dovana dar daug metų.

Kokių privalumų suteikia Doup?

Doup yra viskas ir viskas yra Doup! Gavę skaitmeninę kortelę, asmeninės naudos joje ras kiekvienas. Vizitinė užtikrina, kad kontaktų gautumėte ir juos perduotumėte vienu prisilietimu, o greitai veikiančių renginių metu jie nepasimestų. Doup produktus galima naudoti reklamuojant savo prekes ar paslaugas, bandant įsitvirtinti pasirinktoje sferoje ir ieškant bendraminčių bei verslo partnerių.

Ar Doup yra tik kortelės?

Doup yra kur kas daugiau nei skaimeninės vizitinės. Tai idėja, kviečianti susiburti, kalbėtis ir plėsti ryšių ratą. Su Doup jūs galėsite rasti bendraminčių iš viso pasaulio, kurti projektus ir įgyvendinti kylančias idėjas. Atnešę vardinę Doup kortelę prie Kūčių stalo jūs parodysite, kad artimasis jums rūpi ir jūs trokštate, kad jų planai išsipildytų.

Doup yra šauni paskutinės minutės dovana, nes dėl joje besislepiančių galimybių ir potencialo dovaną gavęs asmuo ją prisimins dar ilgai. Rinkis praktiškumą, komunikabilumą ir aiškias ateities vizijas, kad Kalėdos būtų džiaugsmingos ir suartinančios.

Pranešimą paskelbė: Miglė Petkutė, UAB Doup

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)