Finansai

Pareigas pradėjo eiti naujas Lietuvos pašto nepriklausomas valdybos narys

Valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos paštas valdyboje darbą pradėjo naujas nepriklausomas valdybos narys – juo tapo Arnold Schroven. Tai pirmas kartas, kai prie bendrovės valdybos prisijungė ilgametę tarptautinę patirtį sukaupęs narys iš užsienio. Jis pareigas pradėjo eiti nuo 2022 m. sausio 10 d., gavus oficialų Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnybos sprendimą dėl neprieštaravimo jo kandidatūrai į įmonės valdybos nario pareigas.

A. Schroven logistikos sektoriuje yra sukaupęs 30-ties metų patirtį. Didžiąją dalį patirties jis įgavo dirbdamas vienoje didžiausių siuntų bendrovių Europoje – „DPDgroup“, kuri priklauso Prancūzijos pašto tarnybai „Groupe La Poste“. Pradėjęs karjerą kaip IT vadovas vienoje iš grupės įmonių Vokietijoje, vėliau joje užėmė generalinio direktoriaus pareigas, apie 4 metus tos pačios grupės įmonėje „GeoPost“ Prancūzijoje užėmė viceprezidento pareigas ir buvo atsakingas už tarptautinę grupės plėtrą. Nuo 2017 m. A. Schroven eina valdybos pirmininko pareigas vienoje didžiausių logistikos įmonių Vokietijoje „Night star express“, taip pat yra įkūręs konsultacinę bendrovę „Schroven Consulting“.

„Europos siuntų rinka man yra gerai pažįstama – nuo procesų skaitmenizavimų iki plėtros galimybių išnaudojimo. Tikiu, kad sukauptą ilgametę patirtį galėsiu perteikti ir taip ne tik prisidėti prie itin svarbaus Lietuvos pašto etapo – sėkmingos transformacijos šiuolaikinio pašto link įgyvendinamo, bet ir auginant bendrovės konkurencingumą tokioje dinamiškoje aplinkoje“, – sako naujasis Lietuvos pašto valdybos narys A. Schroven.

Lietuvos pašto valdybą sudaro 5 nariai. Ją 4 metų kadencijai skiria LR Susisiekimo ministerija. Dabartinės valdybos kadencija prasidėjo 2020 m. gegužės mėn.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas
Pareigas pradėjo eiti naujas Lietuvos pašto nepriklausomas valdybos narys

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)