Mada

Patarimai ir gudrybės kaip apsipirkti internetu

simkaElektroninė prekyba tampa mūsų gyvenimo dalimis. Viską, pradedant elektronika, baldais, drabužiais, baigiant maistu perkame neišeidami iš namų. El.prekybos populiarumas nuo pirmų dienų buvo nulemtas dėl mažų kainų, didesnės pasiūlos ir įvairesnio prekių asortimento. Visgi, perkant tam tikras prekes, pavyzdžiui, drabužius, kyla klausimų kaip išsirinkti, jog netektų kišti rūbų į spintos gilumą ar nuolat gražinti.Todėl dalinamės keliais esminiais patarimais, kaip perkami drabuziai internetu.

Tikslūs kūno išmatavimai

Mūsų kūnas nuolat kinta, todėl išsimatuoti save reiktų ne kartą per penkmetį, o bent kas 3-4 mėnesius arba prieš didžiuosius sezono apsipirkimus. Svarbiausi matmenys: ūgis, apimtis ties krūtine, liemens apimtis, klubų apimtis, rankos ilgis, kojų ilgis. Turint šiuos matmenis galima vertinti ar aprašyti ir parduodami drabužiai yra tinkami būtent pagal jūsų išmatavimus. Jei el.parduotuvė išmatavimų nepateikia,galite pasiteirauti jų arba rasti bendras dydžių lenteles.

Naudokitės dydžių lentelėmis

Kiekvienas gamintojas, o tuo pačiu ir kiekviena parduotuvė savo asortimente turi skirtingas prekes, dažniausiai rūbus siūtus skirtingiems žmonėms (vieni siuva paaugliams, kiti vyresniems, treti didesniems dydžiams), todėl dydžio sąvoka gali kiek skirtis. Suvokti kokio dydžio konkrečioje el.parduotuvėje jums derėtų ieškoti padeda dydžių lentelės. Drabužiai internetu be jų faktiškai sunkiai užsakomi.

Atlikite spintos inventorizaciją

Jei dažnai perkate tam tikrų gamintojų ar dizainerių rūbus, ko gero jau žinote savo dydžius kiekvienai drabužių linijai. Sunku viską prisiminti, todėl peržiūrėkite spintą ir susidarykite „špargalkę“. Joje taip pat užfiksuokite, pavyzdžiui suknelių modelius. Kitą kartą užsakant sukneles internetu jau žinosite kokio dydžio jums reikia ir be dydžių lentelės.

Apsilankykite parduotuvėje

Jei dvejojate ar drabužis jums tinka, apsilankykite fizinėje parduotuvėje, kur galite pasimatuoti išsirinktą drabužį. Nepamirškite pasiimti draugių, kurios patars. Arba bent jau pasidarykite asmenukę, kad būtų lengviau apsispręsti ar jums to drabužio reikia. Manote tai įrodymas, jog el.parduotuvės nereikalingos? Priešingai, tai įrodymas, jog paprastos parduotuvės dar gali praversti, tačiau el.parduotuvėse visgi dažniausiai galime tuos pačius rūbus įsigyti pigiau.

(Perskaityta per mėnesį: 77, iš jų šiandien: 1.)