Paslaugos

Pigios kelionės įgyvendinimas

Kelionė yra neabejotinai viena iš geriausių žmogiškųjų patirčių. Deja, daugelis žmonių vis dar įsivaizduoja, jog tai ne kiekvienam prieinama laiko praleidimo forma, reikalaujanti didelių finansinių išlaidų. Šiandien šį mitą sugriausime ir pasidalinsime, kokias pigios kelionės gudrybes privalo žinoti kiekvienas.

  • Svarbiausia – planuoti. Rasti pigią kelionę likus vos savaitei ar kelioms dienoms iki skrydžio gana sudėtinga, tad skirkite pakankamai laiko paieškoms ir sprendimui, kur norėtumėte nukeliauti po dviejų mėnesių. Išsirinkite datą ir pradėkite ieškoti bilietų.
  • Naršydami naudokite „incognito“ langą. Tokiu būdu internetinės svetainės „neprisimins“, jog jau lankėtės jose ir ieškojote tinkamo kelionės varianto. Tuo pačiu, matysite realias, o nepadidintas kainas, tikintis, jog vis tiek įsigysite bilietą.
  • Pigios kelionėsBilietų ieškokite pigių skrydžių ar kelionių autobusais puslapiuose. Nebrangius lėktuvo bilietus galite įsigyti iš lietuviams puikiai žinomų Ryanair bei Wizzair kompanijų, dažnai pateikiančių viliojančius pasiūlymus. Autobusu pigiai „išvažinėsite“ Europą, jeigu pasirinksite „Ecolines“, „Lux Express“ ar „Simple Express“ paslaugas. Vėlgi, nepamirškite įsijungti „incognito“ režimo ir taip sutaupyti bent kelių eurų.
  • Nepasikraukite papildomu bagažu. Tai itin svarbu, renkantis pigių skrydžių bendroves. Jų gudrybė ta, jog lėktuvo bilietas gali būti itin brangus, tačiau už registruojamą bagažą gali tekti sumokėti kelis kartus didesnę nei pati kelionė sumą. Negana to, išmatavimas bei svoris yra itin ribojami. Jeigu jūsų kelionė netrunka ilgiau nei 10 dienų, išsiversite ir su rankiniu bagažu. Pakaks atidžiai pasiplanuoti aprangas bei pasiimti tik būtiniausius daiktus.
  • Apsistokite pigesnėse vietose. Tam, kad sutaupytumėte visai nebūtina miegoti gatvėje, kiekviename mieste rasite vietų, už kurias nepaklosite daugybės pinigų, bet puikiai pailsėsite. Tam puikiai tiks mažiau žvaigždučių turintys, bet jaukūs viešbučiai, studentų itin mėgstami hosteliai ar gyvenimas vietinių namuose. Būtent šiose vietose ir gali gimti įdomiausi pokalbiai bei užsimegzti naujos pažintys ar net draugystės. Ir, žinoma, tai puikus pigios kelionės garantas.

Taigi, pigios kelionės paieškos tikrai nėra misija neįmanoma. Pakanka skirti daugiau laiko kelionės paieškoms, naršyti „incognito“ režimu, naudotis pigiais kelionių bilietais, neprisikrauti per daug daiktų bei pasitenkinti pigesnėmis nakvynės vietomis.

(Perskaityta per mėnesį: 89, iš jų šiandien: 1.)