Finansai

„Piletilevi Group” skųs Regionų administracnio teismo sprendimą

Regionų administracinio teismo Vilniaus rūmams atmetus „Piletilevi Group“ skundą, Estijos bendrovė, Lietuvoje valdanti bilietų platinimo platformą „Bilietai.lt“, sprendimą skųs Lietuvos aukščiausiajam administraciniam teismui.  „Piletilevi Group“ Regionų administraciniam teismui skundė Konkurencijos tarybos nutarimą, kuriuo institucija 2022 metais atsisakė duoti leidimą vykdyti koncentraciją įsigyjant bilietų platinimo bendrovę „Tiketa“.

„Ketiname išnaudoti visas teisines galimybes, nes nesutinkame su Konkurencijos tarybos sprendimu ir manome, kad proceso metu laikėmės visų galiojančių teisės normų. Maža to, kol vyksta aiškinimasis, Lietuvos bilietų platinimo rinkoje atsiranda naujų žaidėjų, kas tik patvirtina mūsų teiktus argumentus apie konkurenciją ir rinkos dinamiką“, – sako „Piletilevi Group“ vadovas Svenas Nuutmannas.

Apie „Piletilevi Group“

„Piletilevi Group“ yra tarptautinė bilietų platinimo įmonė, kuriai priklauso „Piletilevi“ Estijoje, „Bilesu Serviss“ Latvijoje, „Bilietai.lt“ Lietuvoje, „Bilete.ro“ Rumunijoje ir su „GoOut.net“ prekės ženklais veikiančios bilietų pardavimo platformos Čekijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje. „Piletilevi Group“ šiemet atšventė 26 veiklos metus ir yra didžiausia ir žinomiausia bilietų pardavimo platforma Baltijos šalyse, siūlanti klientams galimybę įsigyti bilietus į įvairius renginius, įskaitant koncertus, teatro ir sporto renginius. „Piletilevi“ grupės įmonės 2023 m. iš viso pardavė 15 mln. bilietų už 210 mln. Eur. Grupės valdomuose portaluose www.piletilevi.ee, www.bilesuserviss.lv, www.bilietai.lt, www.goout.net ir www.bilete.ro kasmet apsilanko 85 mln. žmonių.

 

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)