Finansai

Plečiamas bendradarbiavimas su JAV žemės ūkio institucijomis ir verslu

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas birželio 28-liepos 4 d. lankysis Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), Filadelfijoje, kur susitiks su verslo ir mokslo atstovais.

Ministras pasisakys Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume, kuriame dalyvaus Lietuvos, JAV bei Kanados verslo sektoriaus profesionalai. Taip pat renginyje bus pristatomas lietuviško maisto sektorius ir produkcija.

Planuojamas ministro K. Navicko bei Lietuvos verslininkų susitikimas su JAV prekybos tinklų ir kitais verslo atstovais. Numatytas vizitas Rodale institute, užsiimančiame ekologinio judėjimo plėtra, tyrimais, ūkininkų ir vartotojų švietėjiška veikla. Institutas žinomas kaip šiuolaikinio ekologinio judėjimo įkūrėjas, atsinaujinančio ekologinio žemės ūkio lyderis.

Garbės konsulų metiniame susitikime Filadelfijoje K. Navickas bendraus su JAV ir Lietuvos verslo atstovais, mokslo bendruomene.

Su Pensilvanijos žemės ūkio sekretoriumi Russelu C. Reddingu ministras pasirašys Lietuvos žemės ūkio ministerijos ir Pensilvanijos žemės ūkio departamento bendradarbiavimo memorandumą.

Pranešimą paskelbė: Beata Bernadišienė, LR Žemės ūkio ministerija

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)