greitieji kreditai sarasas
Finansai,  Pirkiniai

Praktiški patarimai planuojantiems imti greitąjį kreditą

Gyvename pasaulyje, kur „čia ir dabar“ yra svarbiausia, todėl jei kažko prireikia, dažnai nesvarstoma galimybė taupyti, o ieškoma būdų gauti papildomų lėšų ir prekę ar paslaugą įsigyti. O kartais net nėra galimybių laukti ir taupyti, nes pinigų prireikia dėl sveikatos problemų, nelaimės ar kitos nenumatytos priežasties. Visgi, girdint daug nesėkmingų istorijų, kuomet žmonės užsisuko greitųjų kreditų „karuselėje“, dalinamės praktiškais patarimais apie ką reiktų pagalvoti prieš imant kreditą.

#1: Ar tai tikrai geriausia alternatyva?

Papildomų pinigų galima gauti įvairiais būdais, tačiau dažnai teigiama, jog kreditas internetu yra lengviausias: nereikia laukti, nereikia dirbti, nereikia gėdytis prašant draugų pinigų, nereikia pripažinti aplinkiniams, jog striuka su pinigais. Visgi, visuomet pagalvokite ir apie alternatyvius pinigų gavimo šaltinius. Galbūt namuose pilna prikauptų nereikalingų daiktų, kuriuos galite parduoti skelbimų portaluose. Galbūt galite pasiimti atostogas ir gauti atostoginiai bus pakankama suma reikiamai paslaugai ar daiktui įsigyti.

#2: Ar būsite pajėgūs gražinti paskolą?

Imate paskolą, nors žinote, kad už dviejų savaičių baigiasi jūsų darbo sutartis ir ji nebus tęsiama? Tikrai nėra geras sprendimas. Pagal finansinius duomenis, paskolą greičiausiai gausite, nes paskolos davėjas nežino, apie tai, kad greitai neteksite darbo. Tačiau netekus nuolatinio pajamų šaltinio bus sunku gražinti laiku, gražinti visą sumą ir dėl to galite dar labiau įklimpti. Todėl imant paskolą gerai pagalvokite ir apskaičiuokite savo galimybes.

#3: Ar tikrai neplanuojate didelių pirkinių kredito laikotarpiu?

Greitasis kreditas išduodamas vos per kelias minutes. Užsinorėti ir apsispręsti ilgai netrunka. Tačiau jei kredito gražinimo laikotarpiu prireiktų paimti būsto paskolą ar lizingu įsigyti prekę, negražinta paskola gali tapti rimta kliūtimi. Paprastai bankai nesuteikia paskolos žmonėms, kurie turi galiojančių įsiskolinimų kitoms kredito organizacijoms.

#4: Kalbėkite su kredito konsultantais.

Susiklosčius tokiai situacijai, kuomet negalite laiku gražinti paskolos, visuomet pasidomėkite galimybėmis kredito gražinimo terminą pratęsti arba informuokite kredito kompaniją, jog vėluosite. Nuolat informuodami ir bendraudami su kreditą išdavusia įmone, jūs neversite jos kreiptis į antstolius ir išieškoti skolos per teismą. Visuomet įmanoma susitarti, tik svarbu apie tai kalbėti.

(Perskaityta per mėnesį: 104, iš jų šiandien: 1.)