Finansai

Prekybos centre „Galleria Riga“ duris atvers didžiausia „Workland“ bendradarbystės erdvė Rygoje

Prekybos centro „Galleria Riga“ savininkas ir valdytojas „East Capital Real Estate“ ketina investuoti daugiau kaip 3 mln. eurų į 3 200 kv. m ploto patalpų rekonstrukciją ir paversti jas visą 5 aukštą užimsiančia biuro erdve.

„Mes siekiame sukurti patogią ir malonią vietą, kurioje virtų gyvenimas. Mūsų tikslas – sukurti tikrą miestą mieste,“ – teigia prekybos centro „Galleria Riga“ vadovė Zane Šulca.

Prekybos centre „Galleria Riga“ dirbs, organizuos susitikimus, valgys, sportuos, apsipirkinės ir kasdienius reikalus tvarkys daugiau nei 300 žmonių. Kokybiška biurų erdvė taps moderniausiu ir lanksčiausiu tokio tipo objektu Rygoje. Joje vietos atsiras ir didesnėms bendrovėms, ir laikiniems darbuotojams bei mažesnėms komandoms. Tai bus trečia ir didžiausia „Workland“ bendradarbystės erdvė Rygoje ir keturiolikta Baltijos šalyse.

„Tai naujas etapas prekybos centro „Galleria Riga“ istorijoje. Integravus bendradarbystės erdvę „Workland“, „Galleria Riga“ taps moderniu mišrios paskirties objektu, be to, sustiprės jo vaidmuo – šis prekybos centras taps tvirtu ir tvariu miesto centro varikliu. Tai vienas iš keleto svarbių žingsnių, kuriuos žengiame, norėdami kurti vertę Rygoje dirbantiems ir gyvenantiems žmonėms bei mūsų nuomininkams ir investuotojams. Nekantriai laukiame naujosios erdvės atidarymo, kuris numatytas 2024 m.“, – pasakoja bendrovės „East Capital Real Estate“ generalinis direktorius Madis Raidma.

„Prekybos centre įsikursiantis bendradarbystės centras „Workland“ nėra eilinė darbo vieta“, – sako įmonių grupės „Workland“ steigėjas ir valdybos pirmininkas Indrek Hääl. „Jis yra itin patogioje vietoje, todėl jame dirbantiems bus lengva atsitraukti nuo darbo ir nueiti į sporto klubą, greitai užkąsti kavinėje ar apsipirkti ir tam nė nereikės išeiti iš pastato.“

Tačiau patogumas – ne vienintelis veiksnys, lemiantis bendradarbystės erdvės „Workland“ išskirtinumą. Puikaus dizaino interjeru pasižymintis ir aukščiausius mikroklimato standartus atitinkantis bendradarbystės centras „Workland“ tampa nauju darbo vietos etalonu. Ši vieta įkvepia skirtingų sričių profesionalus kurti, našiai dirbti ir bendradarbiauti vieniems su kitais.

Indrek Hääl patikina, kad „Workland“ neatsilieka nuo tendencijos kurti lanksčias darbo sąlygas ir formuoti skirtingiems poreikiams pritaikomas biuro erdves, kurias nesudėtinga sumažinti arba padidinti atsižvelgiant į komandos darbo stilių ir kintantį darbuotojų skaičių, kas yra itin svarbu verslo atstovams. Įvairiems poreikiams pritaikomi ir lankstūs biuro sprendimai padeda įmonėms prisitaikyti prie kintančių aplinkybių ir greičiau reaguoti į pokyčius, o suteikti joms tokią galimybę ir yra bendrovės „Workland“ tikslas.

Įmonių grupė „Workland“ pirmauja regiono bendradarbystės biurų tinklo rinkoje. Baltijos šalyse yra įsteigta 13 biuro centrų, du iš jų – Rygoje („Workland Telegraph“ ir „Workland Verde“), penki – Taline, penki – Vilniuje ir vienas – Kaune. Įmonių grupės „Workland“ akcijos priklauso bendrovės vadovams ir investicijų į privatų kapitalą bendrovei „BaltCap“.

„Galleria Riga“, kurioje įgyvendinta keletas unikalių koncepcijų, yra mišrios paskirties daugiafunkcinis traukos centras, įsikūręs Rygoje adresu Dzirnavu g. 67. Prekybos centro „Galleria Riga“ savininkė yra „East Capital Baltic Property Fund III“, kurią valdo „East Capital Real Estate“, priklausanti nepriklausomai turto valdymo įmonių grupei „East Capital Group“, vykdančiai savo veiklą rinkoje nuo 1997 m.

Apie „East Capital Real Estate“

„East Capital Real Estate“ yra viena pirmaujančių regiono nekilnojamojo turto valdytojų, investuojančių į komercinį nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje. Bendrovės valdomi fondai pirmenybę teikia investicijoms į biurų, logistikos ir mažmeninės prekybos segmentus. Bendrovė valdo keturis fondus ir vieną investavimo mandatą, kurių bendra nekilnojamojo turto vertė siekia 450 mln. eurų, o investicijos apima 20 nekilnojamojo turto objektų, kurių bendras nuomojamas plotas sudaro 340 000 m2.

„East Capital Real Estate“ priklauso „East Capital Group“ –  1997 m. Švedijoje įkurtai aktyvaus turto valdymo grupei, kuri siūlo įvairialypius nuosavo kapitalo, pastovių pajamų vertybinių popierių, nekilnojamojo turto ir alternatyvių investicijų sprendimus su aiškia ESG pakraipa. Grupės verslo pagrindas – ne tik sukurti patrauklias investavimo galimybes, bet ir siekti teigiamų pokyčių, skatinant pasaulio pramonės įmones kurti didesnį tvarumą. Tarp grupės investuotojų yra stambūs instituciniai investuotojai, tarptautinių bendrovių pensiniai fondai ir žinomi šeimos biurai. 

Daugiau informacijos www.eastcapitalrealestate.com

Pranešimą paskelbė: Viktorija Bučienė, UAB „Komunikacija ir konsultantai”

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)