Finansai

Premjerė: tai investicija į tokią Lietuvą, kurią norime kurti

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonyė dalyvavo nuotoliniame „Thermo Fisher Scientific“ padalinio atidaryme.

Anot premjerės, naujausiais moksliniais pasiekimais grįstas gamybos procesas ir padidėjęs reagentų gamybos bei tiekimo tempas suteikia viltį, kad galėsime dar greičiau testuoti ir nustatyti viruso židinius, paspartinsime vakcinų gamybą ir tiekimą. Be to, sukurta naujų darbo vietų aukščiausios kvalifikacijos specialistams.

„Man ypač džiugu šiandien kalbėti ne apie būtinus ribojimus, apsaugos priemones, bet apie kūrybišką mokslo, technologijų, verslo bendradarbiavimą, todėl noriu Jums dar kartą padėkoti už parodytą lyderystę ir veržlumą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Reikšmingai prisidėdami prie itin reikalingų procesų, Jūs esate pats tikriausias lyderystės pavyzdys“, – sakė premjerė.

Naujasis „Thermo Fisher Scientific“ padalinys leido bendrovei padidinti reagentų gamybą ir tiekimą bendrovėms, vystančioms mRNR technologija grįstas vakcinas ir terapijos preparatus, tarp jų – ir vakcinas nuo COVID-19. Gamyba pradėta gruodžio pradžioje.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ dirba beveik 1 300 aukštos kvalifikacijos specialistų – tai vienas didžiausių privačių mokslinių tyrimų centrų Rytų ir Vidurio Europos regione.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

(Perskaityta per mėnesį: 4, iš jų šiandien: 1.)