Finansai

Prezidentas: tęstinė JAV „AmerisourceBergen“ plėtra – Lietuvos verslo aplinkos patrauklumo įrodymas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia vizitą Niujorke. Trečiadienį šalies vadovas susitiko su aštuntos pagal dydį JAV bendrovės „AmerisourceBergen“ vadovu Stevenu H. Collisu.

Šalies vadovas su vienos didžiausių pasaulinių vaistų tiekimo ir platinimo paslaugų įmonių vykdomuoju direktoriumi aptarė plėtros perspektyvas Lietuvoje. Įmonė nuo 2017-ųjų turi padalinį mūsų šalyje, kuriame dirba per 300 žmonių, o šių metų vasarį ji paskelbė apie ketinimą per artimiausius penkerius metus darbuotojų skaičių padidinti iki 700.

„Džiaugiamės, kad „AmerisourceBergen“ plečia veiklą Lietuvoje ir įdarbina didelį skaičių žmonių. Labai tikiuosi, kad įmonės plėtra mūsų šalyje tęsis ir toliau. Užtikriname investicinę aplinką, pasižyminčią saugumu, išvystyta infrastruktūra, stabiliu ekonomikos augimu ir talentingais gyventojais“, – sakė Prezidentas.

Korporacija „AmerisourceBergen“, kartu su dukterinėmis kompanijoms, turėjo svarbų globalų vaidmenį per COVID-19 pandemiją, išskirtinėmis sąlygomis pristatydama vakcinas nuo koronaviruso. Prezidentas pakvietė įmonės vykdomąjį direktorių artimiausiu metu apsilankyti Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Antanas Manstavičius, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)