Finansai

Prie „PRO BRO Group“ valdybos jungiasi buvęs „McDonald‘s“ viceprezidentas

Prie švaros paslaugų bendrovių grupės „PRO BRO Group“, valdančios prekės ženklą „Švaros broliai“, valdybos jungiasi Joao Noronha Lopes, kuris beveik 20 metų dirbo „McDonald‘s“ kompanijoje ir buvo atsakingas už tinklo franšizės plėtrą visame pasaulyje. Valdyboje jis dirbs kaip strateginis patarėjas (angl. board advisory) bei kuruos franšizės modelio vystymo ir plėtros užsienio rinkose strateginius klausimus.

„Prie „PRO BRO Group“ valdybos neseniai prisijungė finansų ekspertas Aivaras Čičelis, o dabar komandą papildo ir pasaulyje gerai žinomas franšizių specialistas Joao Noronha Lopes. Jo patirtis padės mums pagreitinti franšizių modelio vystymo procesus ir išvengti klaidų, kurias per pastaruosius dešimtmečius sėkmingos plėtros patyrė ir išmoko pasaulinio lygio organizacijos. Ateityje turime ambicingų planų, todėl suprantame, kad dalį kompetencijų turėsime išsiugdyti. Manau, kad tam didelį postūmį duos prisijungę talentingi ir patyrę profesionalai, kurių sukauptą patirtį galėsime išnaudoti plečiant savo veiklą“, – sako Evaldas Kinderis, „PRO BRO Group“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas.

J. N. Lopes patirtis franšizių kūrime susijusi su sėkminga „McDonald‘s“ plėtra. Per 18 darbo metų kompanijoje jis užėmė įvairias pareigas, tarp jų ir Pietų Europos regiono vadovo bei vyriausiojo viceprezidento atsakingo už tinklo franšizes visame pasaulyje.

„Žvelgdamas į „PRO BRO Group“ plėtrą matau potencialą išvystyto produkto, verslo modelio, puikiai suburtos komandos ir nuoseklaus darbo srityse. Tai ką įmonė nuveikė iki šiol yra didžiulis pasiekimas ir tikiu, kad turimą patirtį galima panaudoti kitose Europos rinkose. Matau didžiulę prasmę prisijungti prie šios kompanijos ir tikiuosi, kad galėsiu prisidėti prie sėkmingesnio ir greitesnio jos plėtros tikslų įgyvendinimo“, – pažymi naujasis „PRO BRO Group“ valdybos strateginis patarėjas J. N. Lopes.

Rugsėjo mėnesį bendrovė atidarė pirmąją tunelinę „express“ plovyklą už Lietuvos ribų –  Rygoje. Latvijoje įmonė jau turi 7 plovyklų vystymo ir nuomos sutartis, o iki 2025 metų čia planuoja pastatyti iki 10 plovyklų.

Be to, „PRO BRO Group“ šiuo metu ieško sklypų ir vietos plėtros partnerių Estijoje ir Lenkijoje, o Suomijoje, kartu su vietos partneriais, jau steigia įmonę plėtrai ir planuoja pirmuosius 10 objektų. Bendrovė savo plėtrą vykdo pagal franšizių modelį. Taip pat įmonė pradėjo tunelinių plovyklų įrangos pardavimus Vokietijoje, kur jau turi vietinę įmonę ir komandą.

Iš viso bendrovė per artimiausius penkerius metus planuoja atidaryti apie 100 franšizės pagrindu veikiančių tunelinių „express“ plovyklų visoje Europoje. 

Be E. Kinderio, J. N. Lopes, A. Čičelio „PRO BRO Group“ valdyboje yra nepriklausomas narys Gintautas Mažeika bei įmonės vykdantysis direktorius Ignas Pranskevičius.

Pranešimą paskelbė: Martynas Pasiliauskas, Integrity PR, UAB

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)