Finansai

Prie teisės firmos „Sorainen“ jungiasi pinigų plovimo prevencijos ekspertas Eimantas Vytuvis

Prie teisės firmos „Sorainen“ Finansų ir draudimo komandos prisijungė pinigų plovimo prevencijos ekspertas Eimantas Vytuvis – buvęs Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro direktorius.

E. Vytuvis pastaruosius dvejus metus vadovavo Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centrui,  o prieš tai  kuravo pinigų plovimo prevencijos klausimus „Nordea“ ir „Luminor“ bankuose, kur vadovavo „Luminor“ grupės klientų rizikos valdymo padaliniui. E. Vytuvis yra pasaulinės su finansiniais nusikaltimais kovojančių profesionalų organizacijos ACAMS sertifikuotas ekspertas.

Augustas Klezys, „Sorainen“ partneris, Finansų ir draudimo komandos vadovas sako, kad tiek geopolitinė aplinka, tiek besivystančios technologijos ir griežtėjantis reguliatoriaus lemia toliau augantį klientų poreikį valdyti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos bei sankcijų rizikas.

„Eimantas yra vienas stipriausių pinigų plovimo prevencijos ekspertų Lietuvoje, todėl jo prisijungimas leis užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas mūsų klientams. Esu tikras, kad Eimanto sukauptos kompetencijos bei reikšminga patirtis tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, padės mums atliepti augančius rinkos poreikius pinigų plovimo prevencijos  ir sankcijų srityse“, – teigia A. Klezys.

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie vienos lyderiaujančių teisės firmų – „Sorainen“ komandos. Tikiu, kad savo žiniomis ir patirtimi galėsiu prisidėti prie komandos pagrindinio tikslo – klientų verslo sėkmės“,  – komentuoja E. Vytuvis.

Šalia darbo „Sorainen“ komandoje E. Vytuvis taip pat tęs pradėtus darbus fintech bendrovėje, siekiančioje gauti elektroninių pinigų įstaigos licenciją Lietuvoje.

„Sorainen“ yra visiškai integruota tarptautinė teisės firma, kurios komandoje – 44 partneriai ir daugiau kaip 250 teisės ir mokesčių specialistų. „Sorainen“ konsultuoja klientus visais verslo teisės ir mokesčių klausimais.

Pranešimą paskelbė: Paula Zlatkutė, UAB „INK agency“
Prie teisės firmos „Sorainen“ jungiasi pinigų plovimo prevencijos ekspertas Eimantas Vytuvis

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)