Finansai

Prie TGS Baltic partnerių komandos prisijungia Žygimantas Stankevičius

Prie lyderiaujančios Baltijos šalyse advokatų kontoros TGS Baltic partnerių komandos jungiasi Žygimantas Stankevičius, ilgametis banko „Luminor“ (anksčiau „DNB“) teisės departamento vadovas. TGS Baltic jis vadovaus finansų industrijos grupei. 

„Mūsų bankų ir finansų ekspertų komandai vadovaus patyręs ir puikiai rinkoje žinomas finansų teisės profesionalas. Jis puikiai išmano finansinių įstaigų veiklą ir procesus, vykstančius tiek kompanijų išorėje, tiek viduje. Tai – išskirtinė kompetencija, kuri yra labai svarbi mūsų klientams, nes šiandienos versle ypač svarbu kalbėti verslo, ne tik teisine kalba“, – sako TGS Baltic vadovaujantysis partneris Vilius Bernatonis.

Ž. Stankevičius yra sukaupęs daugiau nei 20 metų patirtį bankininkystės ir finansų teisės srityse. Didžiąją savo karjeros dalį jis vadovavo teisės departamentui viename iš didžiausių bankų Lietuvoje – „Luminor“ (buvęs „DNB“, „Nordea“). Ž. Stankevičius turi išskirtinės patirties, dirbant su sudėtingais ir kompleksiškais projektais. Jis aktyviai dalyvavo, steigiant bankui priklausančią turto valdymo bendrovę, parduodant banko draudimo įmonę, leidžiant banko obligacijų emisijas, delistinguojant banko akcijas, įgyvendinant teisės aktų reikalavimus mokėjimų, investavimo ir skolinimo paslaugų srityse.

Ž. Stankevičius taip pat buvo ilgametis Lietuvos bankų asociacijos koordinacinio komiteto narys, dalyvavo mokėjimo direktyvos įgyvendinimo, elektroninės sąskaitos, euro įvedimo, SEPA ir kitose darbo grupėse. Jis yra konsultavęs viešojo reguliavimo institucijas ir įstatymų leidėjus, siekiant tobulinti teisinę sistemą Lietuvoje. Pastaruoju metu Ž. Stankevičius aktyviai dalyvavo „Luminor“ verslo integracijos ir konsolidacijos procesuose.

„Man tai naujas ir įkvepiantis karjeros išbandymas. TGS Baltic, mano akimis, yra labai aktyvi, į klientus orientuota ir gerą reputaciją finansų teisės srityje užsitarnavusi kontora ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Man ypač imponuoja, jog tarpusavio pasitikėjimu pagrįstas komandinis darbas yra viena pagrindinių TGS Baltic vertybių, tad nuoširdžiai dėkoju TGS Baltic už pakvietimą prisijungti prie komandos. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis ir žinios bus naudingi klientams ir kontorai“, teigia Ž. Stankevičius.

Šį mėnesį finansų industrijos grupę papildė ir teisininke SEB banke dirbusi Eglė Neverbickienė. 

TGS Baltic bankų ir finansų teisės komanda yra pripažinta viena stipriausių Baltijos šalyse. Komanda konsultuoja tarptautines ir nacionalines finansų įstaigas, FinTech bendroves, rinką reguliuojančias įstaigas ir teisinės sistemos kūrėjus. Šiuo metu TGS Baltic padeda rasti ne tik teisinius bet ir verslo plėtros sprendimus visiems didžiausiems šalies bankams ir perspektyviems inovatyvių finansinių paslaugų kūrėjams. 2018 m. TGS Baltic pasirašė išskirtinio bendradarbiavimo susitarimą su Lietuvos bankų asociacija.

Šiuo metu TGS Baltic kontorai Lietuvoje vadovauja 15 partnerių. 

Apie TGS Baltic:

Advokatų kontora TGS Baltic – lyderiaujanti advokatų kontora Baltijos šalyse, dirbanti visose komercinės teisės srityse ir turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. TGS Baltic siekia būti ne tik geriausiais teisės ekspertais, tačiau savo žinias, patirtį ir įgūdžius nukreipti, padedant klientams rasti geriausius verslo sprendimus. TGS Baltic vienija 26 partnerių ir daugiau nei 135 teisininkų komandą, kuri turi sukaupusi ilgametę patirtį. 2018 m. TGS Baltic biuras Lietuvoje pripažintas geriausia advokatų kontora Lietuvoje pagal klientų pasitenkinimą (KANTAR SIFO Prospera, 2018). Taip pat kontora yra reitinguojama tarp geriausių Lietuvoje tarptautiniuose prestižiniuose teisės žinynuose „Chambers and Partners“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kituose. Kontoros strateginiai partneriai Baltarusijoje yra Minske įsikūrusi advokatų kontora „Vlasova Mikhel & Partners“.

Pranešimą paskelbė: Kristina Karnickaitė, TGS Baltic

(Perskaityta per mėnesį: 23, iš jų šiandien: 1.)