Finansai

Prie „Vilniaus vandenų“ prisijungė naujas Vidaus audito skyriaus vadovas

Prie bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovų komandos prisijungė naujas Vidaus audito skyriaus vadovas Kęstutis Zimba. Tikimasi, jog naujasis vadovas svariai prisidės užtikrinant bendrovės veiklos ekonomiškumą, efektyvumą bei strateginių ir kitų veiklos planų nuoseklų įgyvendinimą.

Kęstutis Zimba bendrovėje „Vilniaus vandenys“ bus atsakingas už bendrovės vidaus kontrolės vertinimą, bendrovės veiklos teisėtumo užtikrinimą, skaidrios veiklos tęstinumą, informacijos ir ataskaitų patikimumą, sutartinių ir kitų įsipareigojimų tretiesiems asmenims laikymąsi bei su visa tuo susijusių rizikos veiksnių valdymą.

„Džiaugiamės savo komandoje sutikdami naują savo srities profesionalą, kuris, esame įsitikinę, sėkmingai tęs Vidaus audito skyriui suformuotus ir svarbius visos bendrovės veiklai tikslus. Skaidri veikla, sutartinių įsipareigojimų vykdymas ir maksimalus bendrovės veiklos efektyvumas mūsų bendrovėje yra sritys, kurių priežiūra ir vykdymas ne tik keletą pastarųjų metų, bet ir ateities periodu bus vienos aktualiausių užduočių“, – sako bendrovės „Vilniaus vandenys“ klientų aptarnavimo tarnybos vadovas, laikinai generalinio direktoriaus pareigas einantis Saulius Savickas.

Zimba vidaus audito srityje yra sukaupęs solidžią 13-os metų patirtį. Iki šiol naujasis Vidaus audito skyriaus vadovas yra dirbęs Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės ES investicijų audito departamente, o prieš prisijungdamas prie bendrovės „Vilniaus vandenys“ komandos užėmė Audito komiteto pirmininko pareigas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje bei kaip vidaus auditorius dirbo AB „Ignitis“ grupėje.

„Su nekantrumu pradedu naujus pokyčius savo profesinėje karjeroje, kurie, labai džiaugiuosi, tęsis būtent bendrovėje „Vilniaus vandenys“. Šios įmonės vertybės, tikslai ir požiūris yra itin artimas man, todėl esu įsitikinęs, jog čia sugebėsiu ne tik realizuoti save profesinėje srityje, tačiau ir svariai prisidėti prie bendrovės organizacinių tikslų“, – teigia naujasis „Vilniaus vandenys“ Vidaus audito skyriaus vadovas.

Zimba Vilniaus universitete yra įgijęs Ekonomikos bakalauro ir Ekonomikos magistro laipsnius.

Bendrovėje „Vilniaus vandenis“ K. Zimba pakeitė Vidaus audito skyriaus vadovės pareigas ėjusią Jolitą Česonienę.

Pranešimą paskelbė: Jolita Orentaitė, UAB „Vilniaus vandenys“
Prie  „Vilniaus vandenų“ prisijungė naujas Vidaus audito skyriaus vadovas

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)