UAB Nordgain
Finansai,  Verslas

Principai, kuriais vadovaujasi buhalteriai

Vardas UAB Nordgain sietinas su profesionalia buhalterija. Įmonė veikia Vilniuje ir Londone, tad apibūdintina kaip globali. Ji pabrėžia efektyvumą. Taip siekiama, kad kiekviena paslauga būtų kokybiška. Nesunku suprasti, kad siekiant šimtaprocentinio rezultato vadovaujamasi tam tikrais principais. Kokios gi yra buhalterių vertybės?

Tęstiniai pokyčiai – vienas iš kertinių principų. Ką tai reiškia? Sakykim, įmonės vadovas nuspręstų pasididinti atlyginimą keliasdešimt kartų. Galbūt vieną mėnesį jis itin džiaugtųsi, tačiau netrukus, tikėtina, įmonė bankrutuotų. Tad buhalterija ir apskritai visi su kompanijos procesais susiję darbai turi būti apgalvoti. Jie turi būti orientuoti ne tik į šiandieną, bet ir į rytojų.

Dar vienas principas yra tikslumas. UAB Nordgain gali prisidėti prie sklandaus kompanijos vystymosi, nes dirba tiksliai. O tai lemia ir vidinę įmonės tvarką. Itin svarbu, kad nepaliekama kokių neaiškių niuansų, kurie iš pažiūros nieko nereiškia, tačiau vėliau tampa nemažomis spragomis.

Iš pirmo žvilgsnio buhalterio darbas galbūt atrodo monotoniškas. Tačiau geriau su šia veikla susipažinus paaiškėja, kad čia reikalingas lankstumas. Susikoncentravimas į mokesčius, į sutartis, geriausių sprendimų įgyvendinimas – visa tai susiję ne tik su kruopštumo ar tęstinumo sąvokomis, bet ir su pajėgų paskirstymu ne viena kryptimi. Juk įmonei aktuali ne tik pajamų deklaracija. Yra daug kitų sferų, kurios taip pat reikalauja profesionalaus dėmesio.

Vertėtų aptarti ir produktyvumą. Rezultatas nebus geriausias, jei stengiamasi dirbti tiesiog kuo greičiau. Bet vienoje barikadų pusėje yra vadinamasis konvejerinis darbas, o kitoje – produktyvumas. Svarbu, kad viskas būtų atliekama produktyviai, bet prioritetas turėtų būti kokybė. Kosminiu greičiu ir kokybiškai? Tai labiau utopija. Tačiau specialistai žino, ką ir kaip daryti, o tai reiškia spartesnį reikiamų procesų įvykdymą.

Nauda verslui ne mažiau aktuali nei iki šiol aptarti punktai. UAB Nordgain kuria vertę. Vadinasi, kompanijoms atsiveria platesnių galimybių. Nepriekaištingai sutvarkyti skaičiai, kuo geriau suvaldytos sutarčių šūsnys – tai, kas padeda eiti sėkmės link.

UAB Nordgain atspindi principus, kuriais vadovaujasi profesionalūs buhalteriai. Tuo galite įsitikinti ir jūs, apsilankę Nordgain.lt ir susisiekę puslapyje nurodytais kontaktais.

 

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 65, iš jų šiandien: 1.)